Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натисніть кнопку плей! Для пошуку по сайту введіть запит в форму пошуку (справа зверху), перегляньте наш каталог Потрібна ще інформація - Клікайте тут: Карта Сайта Черенки Плодових
Наші телефони на сторінці Контакти.
Переклад з оригіналу може бути машинним.
+++++++++++++++++++++++

Таксі в Кагарлику

В місті Кагарлик з’явилась нова компанія таксі. Недавно мені довелось скористатись послугами нової компанії таксі в місті Кагарлик, Київської області. Доволі професійна служба, подзвонив, одразу приїхала машина, мають зрозумілі та прозорі тарифи ( в дощ не підвищують;).

Таксі Кагарлик
Таксі в місті Кагарлик

Мені особисто сподобалась поїздка тому вирішив написати невелику замітку, можливо кому знадобиться при пошуку в інтернет.
До речі у них можна запитати автомобіль під ваші потреби, мені наприклад був потрібен універсал з багажником, замовив у них такий і приїхав автомобіль з просторим багажником.

Послуги доставки продуктів в Кагарлику, автопілот

В компанії також є послуга доставки продуктів за вашим замовленням, чи послуги автопілота.
Тобто ви можете домовитись по телефонам таксі і вони вам доставлять вашу покупку чи відвезуть посилку за вашим замовленням.

Контакти таксі в Кагарлику

Залишаю на цій сторінці контактні телефони нової служби чи компанії таксі в м Кагарлик.

телефони:

  • 095-486-0226
  • 097-575-9556
  • 093-818-6041

 

На русском

Такси в городе Кагарлык, новая служба такси работает круглосуточно

В городе Кагарлык появилась новая компания такси. Недавно мне пришлось воспользоваться услугами новой компании такси в городе Кагарлык Киевской области. Довольно профессиональная служба, позвонил, сразу приехала машина, имеют понятные и прозрачные тарифы (в дождь не повышают;). Мне лично понравилась поездка поэтому решил написать небольшую заметку, возможно кому понадобится при поиске в интернет.
Кстати у них можно спросить автомобиль под ваши нужды, мне например нужен был универсал с багажником, заказал у них такой и приехал автомобиль с просторным багажником.

Доставка продуктов в Кагарлыке, автопилот

В компании также есть услуга доставки продуктов по вашему заказу, или услуги автопилота.
То есть вы можете договориться по телефонам такси и они вам доставят вашу покупку или отвезут посылку по вашему заказу.

Контакты такси в Кагарлыке

Оставляю на этой странице контактные телефоны новой службы или компании такси в Кагарлык.

  • 095-486-0226
  • 097-575-9556
  • 093-818-6041

 

 

 

Подобається публікація - натисніть на кнопку, поділіться з друзями в соц. мережах. На сайті можна написати коментар чи запитати, внизу під публікацією. (без реєстрації)

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+++++++++++++++++++++++
Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас цікавлять черенки певного сорту чи наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. Потрібна ще інформація - Клікайте тут: Карта Сайта Черенки Плодових
Наші телефони на сторінці Контакти. +++++++++++++++++++++++
Прокрутити вгору