Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натисніть кнопку плей! Для пошуку по сайту введіть запит в форму пошуку (справа зверху), перегляньте наш каталог Потрібна ще інформація - Клікайте тут: Карта Сайта Черенки Плодових
Переклад з оригіналу може бути машинним.
+++++++++++++++++++++++

ягода годжа, годжі тибетський

ягода годжа, годжі тибетський
Цього року розсадив з черенків годжі, і маю ділянку кущів годжі тибетського.
Черенки вкорінились добре і дали значний приріст і урожай в кінці сезону, на кінець вересня дозрів перший урожай ягід годжі а на кінець жовтня доспів другий урожай ягід годжа. Ягода годжа досить ефектно виглядає на кущах і має лікувальний смак, гілочки які пішли в ріст з дворічної деревини всі покриті ягодами годжа і виглядають досить нарядно.

ягода годжа, годжі тибетський

ягода годжа, годжі тибетський

У мене в саду росте декілька сортів годжа, біг, дольче, світ, годжа китайський і годжа тибетський.
до вподоби мені прийшовся один сорт це годжі тибетський і саме його я вирішив розмножувати.
з переваг назву те що ці кущі в перший же рік дають урожай і всі гілки обліплені ягодами годжа, на відміну від інших сортів які починають плодоносити і мали ягоди лише на другий а то й на третій рік.
ягода годжа тибетського лікувальна і солодка на смак, має пасльоновий присмак і приємний яскравий колір. від себе додам що наїстись досхочу ягодами годжа у вас мабуть не вийде так як ягода годжа має трохи приторний смак і після першої жмені ягід годжа друга дається вже не так легко але відзначу надзвичайні лікувальні властивості які притаманні ягодам годжа.

ягода годжа, годжі тибетський

ягода годжа, годжі тибетський


Monobank [CPS, API] UA
Вже пару місяців користуюсь новою карткою від Монобанк. Все зручно, реально повертають 2-4% від покупок в магазинах і аптеках. Отримати картку Монобанк з Кредитним лімітом Клікайте тут

вирощувати даний кущ на власній ділянці вам буде легко, потрібно лише придбати саме той сортовий саджанець вирощений вегетативним шляхом який повністю повторює властивості батьківської рослини і ягода годжа буде радувати вас щорічним двойним врожаєм лікувальних ягід.
пропоную переглянути відео з мого саду ягода годжа.

 

годжі сортовий китайский

годжі сортовий китайский

Перегляньте також попередню публікацію стосовно сортів годжі які ростуть у мене в саду, також пропоную черенки годжі.

 

 

Подобається публікація - натисніть на кнопку, поділіться з друзями в соц. мережах. На сайті можна написати коментар чи запитати, внизу під публікацією. (без реєстрації)
+++++++++++++++++++++++
Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас цікавлять черенки певного сорту чи наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. Потрібна ще інформація - Клікайте тут: Карта Сайта Черенки Плодових
+++++++++++++++++++++++

Саженцы и Черенки Плодових

Саженцы и Черенки Плодових, www.cherenki.kiev.ua/

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *