Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натисніть кнопку плей! Для пошуку по сайту введіть запит в форму пошуку (справа зверху), перегляньте наш каталог Потрібна ще інформація - Клікайте тут: Карта Сайта Черенки Плодових
Наші телефони на сторінці Контакти.
Переклад з оригіналу може бути машинним.
+++++++++++++++++++++++

Симиренка сорт яблуні

Старовинний сорт яблуні Семеренка може зустрічатись під назвами Сімиринка, Зелений ранет Семеренко та деякими іншими. Виявлена у 19 столітті садівником-селекціонером Платоном Федоровичем Сімиренко. Дерево виростає високим, з розмашистою округлою широкою кроною, що має схильність до загущування. Кора темно-сірого кольору, з оранжевим блиском на сонячній стороні стовбура та гілок. Пагони прямі, зеленкуваті, середньої товщини. Листки світло-зелені, блискучі, продовгуваті, яйцевидні, загнуті «човником» зі скрученим кінчиком.

Плоди

Симиренка сорт яблуні

Сорт яблуні Симиренка

Плоди середнього та крупного (при нормуванні врожаю до 200 г) розміру, правильних округлих форм, з рівною гладенькою поверхнею. При дозріванні світлозеленого відтінку, при зберіганні набувають жовтого кольору. При активному сонці на боках може бути легкий рожевий рум’янець. Поверхня всіяна великою кількістю підшкірних точок. Яблучна м’якоть кремово-біла, надзвичайно ніжна, солодка і соковита, з яскравим присмаком прянощів.

Осінній сорт яблук

Формування врожаю починається за 4-5 років після посадки. Збір стиглих плодів відбувається з кінця вересня до середини жовтня, зберігатись можуть довго, до наступного врожаю. Характеризується скороплідністю, високою урожайністю, стійкістю до засух, разом з тим низька стійкість до низьких температур та сприйнятливість до мучнистої роси та паші. Може спостерігатись періодичність у плодоношенні у дорослих дерев. Смакова оцінка 4,5-4,7 бали.

Подобається публікація - натисніть на кнопку, поділіться з друзями в соц. мережах. На сайті можна написати коментар чи запитати, внизу під публікацією. (без реєстрації)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+++++++++++++++++++++++
Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас цікавлять черенки певного сорту чи наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. Потрібна ще інформація - Клікайте тут: Карта Сайта Черенки Плодових
Наші телефони на сторінці Контакти. +++++++++++++++++++++++
Прокрутити вгору