Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натисніть кнопку плей! Для пошуку по сайту введіть запит в форму пошуку (справа зверху), перегляньте наш каталог Потрібна ще інформація - Клікайте тут: Карта Сайта Черенки Плодових
Наші телефони на сторінці Контакти.
Переклад з оригіналу може бути машинним.
+++++++++++++++++++++++

Яблуня сорту Мелроуз

Яблуня сорту Мелроуз має в міру густу, овальну крону, дерево сильноросле, чудово себе почуває в усіх кліматичних зонах на території України. Отримали даний сорт шляхом поєднання Ред Делішес та Джонатан Ред ще у 1944 році. Добре відрощує пагони, пробудження бруньок середнього рівня.

Плоди

Сорт яблуні Мелроуз
Мелроуз сорт яблуні

Плоди округлі, досить великі, близько 200 г, зі щільною шкіркою. Поверхня яблук блискуча, гладенька, основне забарвлення жовтувато-зелене, покривне, що займає майже всю поверхню – темно-чевоне. Всередині яблука сорту Мелроуз мають світло-кремову, дуже щільну та соковиту м’якоть, яка виражено ароматна та солодка на смак. Сорт вважається зимовим, плоди здатні зберігатись без пошкоджень та зберігати товарний вигляд до 4-5 місяців за звичайних умов, або навіть до 7 місяців у промислових сховищах. Разом з тим, зимостійкість сорту нижче середнього рівня. Зате вони добре переносять засухи, також середньо стійкі до захворювань та шкідників.

Пізній сорт яблук

Врожай можна збирати на 7 рік (у разі висадки високорослого підвою) або вже на 3-4 (у випадку карликового підвою). Дерево 10-річного віку, з середньорослого підвою дає стабільно близько 80 кг яблук щорічно. Споживча зрілість припадає на початок зими, для зняття врожаю – кінець вересня-початок жовтня. Оцінка смаку 4,6 бали, підходять для споживання свіжими або для соків.

 

Відео яблуня сорту мелроуз

 

 

Подобається публікація - натисніть на кнопку, поділіться з друзями в соц. мережах. На сайті можна написати коментар чи запитати, внизу під публікацією. (без реєстрації)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+++++++++++++++++++++++
Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас цікавлять черенки певного сорту чи наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. Потрібна ще інформація - Клікайте тут: Карта Сайта Черенки Плодових
Наші телефони на сторінці Контакти. +++++++++++++++++++++++
Прокрутити вгору