Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натисніть кнопку плей! Для пошуку по сайту введіть запит в форму пошуку (справа зверху), перегляньте наш каталог Потрібна ще інформація - Клікайте тут: Карта Сайта Черенки Плодових
Наші телефони на сторінці Контакти.
Переклад з оригіналу може бути машинним.
+++++++++++++++++++++++

Лігольд сорт яблуні

Яблуні сорту Лігольд одні із найбільш крупноплідних. Середній розмір яблук складає 250 г, деякі з них досягають навіть рекордних 400-500 г. Дерево міцне, середньоросле, з широкою конусовидною кроною. Пагони легко виростають до 1 метра, їх обов’язково потрібно усувати своєчасно. Гілки утворюють тупий кут зі стовбуром, розміщені на значній відстані одна від іншої. Вважається хорошим вибором для комерційного вирощування, оскільки яблука добре зберігають товарні якості при перевезенні та зберіганні, крім того є великоплідним та високоврожайним сортом.

Плоди яблука

Сорт яблуні Лігольд
Лігольд сорт яблуні

Шкірка щільна, блискуча, жовто-зеленого відтінку з кармінно-червоним покривним забарвленням. Форма конусоподібна, округла та з характерними ребрами при основі. М’якоть із ледь помітним кремовим чи жовтуватим відливом, тверда, схильна до відколів, із дрібнозернистою структурою. До переваг належить хороша морозостійкість та стійкість до враження мучнистою росою та паршею, невимогливість та висока врожайність, красиві, великі яблука, що добре зберігаються, як і транспортуються. Індивідуальною особливістю можна назвати деякі кліматичні обмеження, схильність до загущення крони, невисока опірність до бактеріальних опіків та деревних уражень. Також спостерігається періодичність віддачі врожаю.

Зимовий сорт яблук

Плодоносити яблуня Лігольд починає вже на третій рік, поступово підвищуючи кількість врожаю, пропорційно зі зростанням. Це зимовий сорт, споживче дозрівання настає в середині зими, через кілька місяців після збору врожаю. Рекомендується формування крони у формі вузького веретена.

Подобається публікація - натисніть на кнопку, поділіться з друзями в соц. мережах. На сайті можна написати коментар чи запитати, внизу під публікацією. (без реєстрації)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+++++++++++++++++++++++
Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас цікавлять черенки певного сорту чи наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. Потрібна ще інформація - Клікайте тут: Карта Сайта Черенки Плодових
Наші телефони на сторінці Контакти. +++++++++++++++++++++++
Прокрутити вгору