Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натисніть кнопку плей! Для пошуку по сайту введіть запит в форму пошуку (справа зверху), перегляньте наш каталог Потрібна ще інформація - Клікайте тут: Карта Сайта Черенки Плодових
Наші телефони на сторінці Контакти.
Переклад з оригіналу може бути машинним.
+++++++++++++++++++++++

Канділь Сінап сорт яблуні

Яблуня сорту Канділь Сінап – широко відома у південних садах. Крона дерева потужна, сильноросла, з повільним приростом у 20-25 см, пагони тонкі. Форма вузько пірамідальна, середньої густоти. Дерева досягають висоти у 6-7 метрів, потребують додаткових запилювачів, що слід висаджувати неподалік. Потребує тривалого вегетаційного періоду, починає плодоносити за 12-13 років. На карликових підвоях починає плодоносити значно раніше. Період плодоношення близько 50 років, з віддачею врожаю раз у 2-3 роки. При цьому, доросла яблуня Канділь Сінап дає по 200-300 кг врожаю, що при хорошому провітрюванні та температурі до 2°С може зберегтись до квітня-травня. Квіти починають цвісти на тиждень пізніше, ніж європейські сорти яблунь, і продовжують цвітіння протягом трьох тижнів, що значно знижує ризик ураження цвіту заморозками.

Плоди Канділь Сінап

Сорт яблуні Канділь Сінап
Канділь Сінап сорт яблуні

Середня маса плодів 120-140 г, можуть виростати до 200 г. Основний колір забарвлення шкірочки – блідо-зеленкуватий, на сонячній стороні мають яскраво-червоний рум’янець. При зберіганні яблука жовтіють і окрас рум’янця стає більш вираженим. На смак яблука приємні, із ніжною, соковитою м’якоттю. Сорт самобезплідний, обов’язково потребує висадки опилювачів поряд. Кращими вважаються Сара Сінап, Ранет Орлеанський, Розмарин Білий.

Пізньо літній сорт яблук

Зрілості до збору яблука досягають вже в кінці серпня – на початку вересня. Плоди ніжні, транспортуються не надто добре, споживаються, як правило в свіжому або переробленому вигляді.

Подобається публікація - натисніть на кнопку, поділіться з друзями в соц. мережах. На сайті можна написати коментар чи запитати, внизу під публікацією. (без реєстрації)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+++++++++++++++++++++++
Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас цікавлять черенки певного сорту чи наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. Потрібна ще інформація - Клікайте тут: Карта Сайта Черенки Плодових
Наші телефони на сторінці Контакти. +++++++++++++++++++++++
Прокрутити вгору