Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натисніть кнопку плей! Для пошуку по сайту введіть запит в форму пошуку (справа зверху), перегляньте наш каталог Потрібна ще інформація - Клікайте тут: Карта Сайта Черенки Плодових
Наші телефони на сторінці Контакти.
Переклад з оригіналу може бути машинним.
+++++++++++++++++++++++

Грін Стар сорт яблуні

Яблуні сорту Грін Стар виростають середньо рослі, крона розлога, не схильна до загущення. Характеризується скороплідністю, високим рівнем врожайності та постійне плодоношення. Сорт отримано шляхом схрещування культур Гранні Сміт із Делькофф, селекціонерами у Бельгії.

Яблука

Сорт яблуні Грін Стар
Грін Стар сорт яблуні

Яблука виростають великі, до 200 г, повністю зелені, без рум’янця на шкірочці. Колір м’якоті можна охарактеризувати як зелено-кремовий. На смак спостерігається хороший баланс кислого та солодкого, дуже ароматна, хрустка м’якоть плодів, що «відколюється» при дегустації. Оцінка смаку 4,8 бали. Сорт частково самоплідний, вищі результати садівництва можна досягнути при наявності додаткових опилювачів. Характерна висока зимостійкість а також стійкість до різких коливань температурних показників. Стійкість до захворювань у яблунь сорту Грін Стар середнього рівня, при вчасному огляді та обробці на ранній стадії проблеми, як такої не виникне.

Пізньо осінній сорт яблук

Дозрівання та збір можливий із початку жовтня. Споживча зрілість наступає приблизно за місяць потому. Зберігатись у прохолодному сховищі можуть до 6-8 місяців. Транспортування яблук Грін Стар не потребує особливих умов, плоди добре зберігають товарний вигляд.

 

Відео яблуня сорту грін стар

 

 

 

 

 

Подобається публікація - натисніть на кнопку, поділіться з друзями в соц. мережах. На сайті можна написати коментар чи запитати, внизу під публікацією. (без реєстрації)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+++++++++++++++++++++++
Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас цікавлять черенки певного сорту чи наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. Потрібна ще інформація - Клікайте тут: Карта Сайта Черенки Плодових
Наші телефони на сторінці Контакти. +++++++++++++++++++++++
Прокрутити вгору