Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натисніть кнопку плей! Для пошуку по сайту введіть запит в форму пошуку (справа зверху), перегляньте наш каталог Потрібна ще інформація - Клікайте тут: Карта Сайта Черенки Плодових
Наші телефони на сторінці Контакти.
Переклад з оригіналу може бути машинним.
+++++++++++++++++++++++

Яблуня сорту Гранні Сміт

Яблуні сорту Гранні Сміт по природі напівкарликові, середньорослі – до 3,5м. Характеризуються швидким ростом до початку формування врожаю та сповільненням подальшого розвитку після досягнення етапу входження у плодоносіння. Квіти білі, зібрані у суцвіття, блюдцевидні. Плоди сірувато-зеленого кольору, доволі крупні. Характеризуються тривалим успішним зберіганням та високою здатністю до транспортування.

Плоди

Сорт яблуні Гранні Сміт
Гранні Сміт сорт яблуні

На смак яблука Гранні Сміт кисло солодкі, при зберіганні стають солодшими, колір стає яскравішим. Дерево краще росте на сонячній місцевості, погано переносять тривалі низькі температури, ідеальними умовами є помірний, м’який клімат з теплим літом та короткою зимою. Врожайність – 15-20 кг плодів з однієї яблуні. Плодоносить доросла яблуня протягом 8-10 років. Сорт вважається кращим серед яблук зеленого кольору по мінеральному складу, та вмісту вітамінів. Харчові властивості підсилюються ще низькою калорійністю та вмістом цукру, що робить Гранні сміт цінним дієтичним сортом.

Осінній сорт яблук

Початкові строки формування врожаю – на 2-3 рік після висадки, повноцінно плодоносіння наступає приблизно на 5 році. Зимостійкість середня, як і показники стійкості до парші, моніліозу, мучнистої роси, більше схильні до враження порошковидною пліснявою або іржею. Дозрівання для збору врожаю припадає на кінець вересня – початок жовтня. Якщо правильно зняти яблука з дерева (ніби скрутивши плід з гілок) та бережно їх зберігати – яблука Гранні Сміт можуть зберегти свої якості до наступного врожаю.

Подобається публікація - натисніть на кнопку, поділіться з друзями в соц. мережах. На сайті можна написати коментар чи запитати, внизу під публікацією. (без реєстрації)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+++++++++++++++++++++++
Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас цікавлять черенки певного сорту чи наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. Потрібна ще інформація - Клікайте тут: Карта Сайта Черенки Плодових
Наші телефони на сторінці Контакти. +++++++++++++++++++++++
Прокрутити вгору