Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натисніть кнопку плей! Для пошуку по сайту введіть запит в форму пошуку (справа зверху), перегляньте наш каталог Потрібна ще інформація - Клікайте тут: Карта Сайта Черенки Плодових
Наші телефони на сторінці Контакти.
Переклад з оригіналу може бути машинним.
+++++++++++++++++++++++

Глостер сорт яблуні

Дерева в результаті виходять з широкою, розкидистою кроною, для хорошого росту рекомендується висаджувати яблуні сорту Глостер за відстані від 5 метрів. Висота дорослого дерева може досягати 8 метрів. Молоді дерева мають пірамідальну крону, дорослі, розростаючись, формують більш округлу. Пагонів виростає не так багато, до недоліків відносять швидкий приріст (10 см і більше). Серед переваг однозначно виділяють високу врожайність, хороший рівень імунітету від враження мучнистою росою, а також високий рівень зимостійкості (до 35°С). Варто зазначити, що при цьому кора чутлива до ультрафіолету і задля уникнення сонячних опіків варто проводити побілку штамбу.

Плоди

Сорт яблуні Глостер
Глостер сорт яблуні

Плоди великі (180-200 г) округлі, злегка конічної форми, яскраво-жовтого основного відтінку та з розмитим покривним рум’янцем. М’якоть відтінку крему, соковита, щільна, солодко-кислого десертного смаку. Дегустаційна оцінка визначена, як 4,6 бали. Яблука сорту Глостер багаті на антиоксиданти та мікроелементи, а от вітаміну C в плодах значно менше, ніж в інших сортах. З яблуні віком в 10 років можна зняти до 75 кг врожаю. При цьому яблука добре транспортуються та зберігаються.

Осінній сорт яблук

Перший врожай з’являється вже після 4 років з посадки, на карликових підвоях – уже з 2 року. Показники врожайності збільшуються з кожним роком. Плоди, як правило, знімають у вересні-жовтні. Особливістю сорту Глостер є ще і те, що з тривалістю зберігання у прохолодних сховищах, підвищуються смакові характеристики.

Подобається публікація - натисніть на кнопку, поділіться з друзями в соц. мережах. На сайті можна написати коментар чи запитати, внизу під публікацією. (без реєстрації)

2 думки про “Глостер сорт яблуні”

  1. Олександр

    Гуляю по сайту, але не можу знайти режим замовлення цікавого мені товару, де кнопка замовити, де корзина?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+++++++++++++++++++++++
Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас цікавлять черенки певного сорту чи наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. Потрібна ще інформація - Клікайте тут: Карта Сайта Черенки Плодових
Наші телефони на сторінці Контакти. +++++++++++++++++++++++
Прокрутити вгору