Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натисніть кнопку плей! Для пошуку по сайту введіть запит в форму пошуку (справа зверху), перегляньте наш каталог Потрібна ще інформація - Клікайте тут: Карта Сайта Черенки Плодових
Наші телефони на сторінці Контакти.
Переклад з оригіналу може бути машинним.
+++++++++++++++++++++++

Яблуня сорту Антонівка

Яблуні сорту Антонівка звичайна високорослі, з кроною шаровидної сферичної або ж еліптичної форми. Пагони та гілочки насиченого коричневого відтінку, дещо вигнуті та схильні рости вертикально вгору. В процесі розвитку та росту пагони можуть давати розгалуження, перетворюючись на справжні гілки. Листя зеленого кольору, напрям росту – перпендикулярно до гілок, яйцевидної форми, також зазубринки по краю і зморшкувата фактура по всій поверхні. Квіти великі, схожі на блюдця, з рожевим відтінком. Пелюстки продовгуваті, щільно прилягаючі.

Плоди

Антонівка сорт яблуні
Яблуня сорту Антонівка

Плоди сферичної, трохи сплюснутої форми, з яскраво вираженими ребрами. Стиглі яблука сорту Антонівка в період збору врожаю зеленувато-жовтого кольору, після зберігання стають виражено жовтими, з золотистим відтінком. В заглибленні плодоніжкової воронки спостерігається фактура, що нагадує іржу або пробку. М’якоть яблук жовтувата, соковита і на смак кисло-солодка. Термін зберігання за звичайних умов – близько 90 днів, при обробці антиоксидантним розчином – до 120 днів.

Пізній сорт яблук

Початок давання врожаю типово відбувається на 3-4-й рік дерева, проте зазначені випадки, коли перші плоди з’являлися вже з другого року після посадки. Сорт яблук Антонівка вважається раннє зимовим та осіннім сортом. З яблунь, що виросли на півдні слід збирати врожай ближче до зимового періоду, північні врожаї Антонівки, як правило збирають в кінці вересня. Сорт стійкий до хвороб, пристосовується до змін екологічних умов, плодоносить щорічно. Стали основою для багатьох сучасних сортів яблук.

Подобається публікація - натисніть на кнопку, поділіться з друзями в соц. мережах. На сайті можна написати коментар чи запитати, внизу під публікацією. (без реєстрації)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+++++++++++++++++++++++
Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас цікавлять черенки певного сорту чи наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. Потрібна ще інформація - Клікайте тут: Карта Сайта Черенки Плодових
Наші телефони на сторінці Контакти. +++++++++++++++++++++++
Прокрутити вгору