Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натисніть кнопку плей! Для пошуку по сайту введіть запит в форму пошуку (справа зверху), перегляньте наш каталог Потрібна ще інформація - Клікайте тут: Карта Сайта Черенки Плодових
Наші телефони на сторінці Контакти.
Переклад з оригіналу може бути машинним.
+++++++++++++++++++++++

Черешня сорту Біг Стар

це новий італійський сорт черешні, що має середньопізній термін дозрівання. Плоди дуже великі і важать 9-12 грам, має темно-червоне забарвлення з невеликою кількістю штрихів червонувато-фіолетового кольору.

Черешня сорту Біг Стар
Черешня сорту Біг Стар

Ось деякі характеристики цього сорту:

  1. Час дозрівання: “Біг Стар” дозріває у другій половині червня
  2. Висота дерева: Дерево середньої висоти до 4-5 метрів, що робить його достатньо компактним для вирощування в домашніх умовах.
  3. Плоди: Ягоди крупного розміру, округлої форми з червоним блискучим відтінком. М’якоть черешні є сочною, м’якою та має солодкий смак.
  4. Врожайність: Цей сорт черешні відомий своєю високою врожайністю. З одного дерева можна зібрати більше 20 кг ягід.
  5. Морозостійкість: “Біг Стар” добре переносить заморозки до -30 °C, що дозволяє вирощувати його в різних регіонах.
  6. Хворобостійкість: Сорт має високий рівень стійкості до хвороб та шкідників, що дозволяє зменшити кількість обробок.

“Біг Стар” є популярним сортом черешні завдяки своїм високим врожайностям та солодкому смаку ягід. Цей сорт підходить для вирощування як в домашніх умовах, так і в промисловому масштабі.

Подобається публікація - натисніть на кнопку, поділіться з друзями в соц. мережах. На сайті можна написати коментар чи запитати, внизу під публікацією. (без реєстрації)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+++++++++++++++++++++++
Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас цікавлять черенки певного сорту чи наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. Потрібна ще інформація - Клікайте тут: Карта Сайта Черенки Плодових
Наші телефони на сторінці Контакти. +++++++++++++++++++++++
Прокрутити вгору