Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натисніть кнопку плей! Для пошуку по сайту введіть запит в форму пошуку (справа зверху). Також можна додати сайт в закладки!

Черешня сорту Ярославна

Черешня сорту Ярославна
Черешня сорту ярославна це український сорт. Виведений в Донецькій філії Інституту садівництва УААН селекціонером Л. І. Тараненко схрещуванням сорту Дрогана жовта з мелітопольськими гібридами.

Черешня сорту Ярославна

Черешня сорту Ярославна

Сорт ярославна раннього терміну цвітіння (через три дні після Валерія Чкалова).

Плоди великі, масою до 8 г, темно-червоні, майже чорні. Смакові якості черешні сорту ярославна добрі. Використовують для вживання в свіжому вигляді і для приготування високоякісних компотів з темно-червоним сиропом.

Сорт ярославна стійкий до розтріскування плодів, відрізняється морозостійкістю і посухостійкістю.

Хороші запилювачі: Дрогана жовта, Валерій Чкалов, Мелітопольська рання, Угольок, Аннушка, Дончанка, Валерія, Донецька красуня.

черешня сорту ярославна цінується за високі морозостійкість, посухостійкість, урожайність, хороші смакові і консервні якості, підвищену стійкість до розтріскування.
черенки сорта черешні Ярославна можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 0 Average: 0]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++