Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натисніть кнопку плей! Для пошуку по сайту введіть запит в форму пошуку (справа зверху). Також можна додати сайт в закладки!

Черешня сорту Стаккато

Черешня сорту Стаккато
Черешня сорту Стаккато це самоплідна черешня, один з найбільш пізніх сортів, стокато має великі черешні червоного кольору, високу врожайність.

Черешня сорту Стаккато

Черешня сорту Стаккато

Черешня стокатто сорт канадської селекції, самоплідний сорт черешні характеризується високою врожайністю, стакатто є одним з найбільш пізніх сортів черешні.

Черешні сорту Стаккато виростають дуже купного розміру, до 12 грам, темночервоного кольору з твердою м’якоттю, мають солодкий смак.

черенки сорта черешні Стоккато можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 0 Average: 0]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++