Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натисніть кнопку плей! Для пошуку по сайту введіть запит в форму пошуку (справа зверху). Також можна додати сайт в закладки!

Черешня сорту Карадаг

Черешня сорту Карадаг
Дерево черешні сорту карадаг середньої сили росту з округлою кроною середньої густоти.
В плодоношення вступає на 4 рік. Плоди дозрівають в кінці третьої декади червня, великі, середня маса 7,5 г , такі результати досягаються в садах без спеціального зрошення.

Черешня сорту Карадаг

Черешня сорту Карадаг

Забарвлення черешні карадаг темно-бордове майже чорна ягода. Форма плоду – широкосерцевидна.

М’якоть черешні сорту карадаг – темно-бордового кольору, сік – червоний. Відрив плода від плодоніжки – сухий, міцність прикріплення – середня. М’якоть дуже щільна, транспортабельність і врожайність високі.

Сорт черешні карадаг пізнього строку цвітіння.
Переваги сорту карадаг це дуже привабливі плоди, блискучі, універсального призначення. Сорт морозостійкий і стійкий до моніліозу і коккомикозу. Підвищена стійкість до розтріскування плодів. Щорічно висока врожайність.
черенки сорта черешні Карадаг можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 0 Average: 0]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++