Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натисніть кнопку плей! Для пошуку по сайту введіть запит в форму пошуку (справа зверху). Також можна додати сайт в закладки!

Персик Харроу Даймонд / Harrow Diamond /

Персик сорту Хароу Даймонд

Персик Харроу Даймонд Harrow Diamond

Персик Харроу Даймонд Harrow Diamond

Персик Харроу Даймонд / Harrow Diamond / – це ранній сорт персика. Канадської селекції.

Хароу Даймонд отриманий від схрещування сортів Redskin і Harbinger на станції Онтаріо. Має персики середніх та великих розмірів, масою до 150 г і більше, що для ранніх сортів є хорошим результатом.

Достигає на початку пипня в перших числах. Форма плодів – подовжена, персики звужені до вершини. Слабкий червоний рум’янець на більшості поверхні плодів. Опушення плодів слабке.

Кісточка напіввідділяється. М’якоть персика харроу даймонд жовта або жовто-оранжева, дуже соковита, средневолокниста, високих смакових якостей. дуже добрий смак.

Товарність і транспортабельність плодів високі. Дерева сильно-рослі, врожайні, скоро-плідні.

Зимостійкість сорту дуже висока.

Хароу Даймонд Достойний сорт серед сортів середньо-раннього і ранніх строків достигання з високою зимостійкістю і товарними плодами.
Достиглі плоди можуть зберігатись до 10 днів на дереві.
черенки сорта персика Харроу Даймонд можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

 

 

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 0 Average: 0]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++