Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натисніть кнопку плей! Для пошуку по сайту введіть запит в форму пошуку (справа зверху), перегляньте наш каталог Потрібна ще інформація - Клікайте тут: Карта Сайта Черенки Плодових
Наші телефони на сторінці Контакти.
Переклад з оригіналу може бути машинним.
+++++++++++++++++++++++

персик сорт Неріне

персик сорт Неріне

Неріне персик середньо-раннього терміну дозрівання, самоплідний сорт чутливий до морозу.

персик сорт Неріне
персик сорт Неріне

Персик Неріне це столовий сорт персика промислового садівництва, урожайний, плоди середні мають дуже незвичне оранжево жовте забарвлення, дуже солодкі.

Персик Неріне це сорт походження селекції США, має сприйнятливість до кучерявості листя, потребує теплого місці зростання захищеного від морозних вітрів.

Плоди персика сорту Неріне дозрівають в кінці липня початку серпня, плоди середнього розміру 140-180 грам, при проріджуванні зв’язі плоди можуть досягати більших розмірів до 200-300 грам, оранжево-жовтого забарвлення, поверхня трохи ворсиста на 80% покрита темно-карміновим рум’янцем, м’якоть оранжева з розовими прожилками, соковита , дуже щільна. Плоди дуже солодкі середньо-ароматні, смак в межах 4,5 балів. Кісточка середнього розміру і легко відділяється від м’якоті.

Персик Нерине Столовий сорт для промислового і домашнього садівництва, використовується для переробки консервування. Транспортабельність персика Нерине гарна, практично не пошкоджуються при незначній деформації.
черенки сорта Персика Неріне можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

Подобається публікація - натисніть на кнопку, поділіться з друзями в соц. мережах. На сайті можна написати коментар чи запитати, внизу під публікацією. (без реєстрації)
+++++++++++++++++++++++
Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас цікавлять черенки певного сорту чи наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. Потрібна ще інформація - Клікайте тут: Карта Сайта Черенки Плодових
Наші телефони на сторінці Контакти. +++++++++++++++++++++++
Прокрутити вгору