Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натисніть кнопку плей! Для пошуку по сайту введіть запит в форму пошуку (справа зверху). Також можна додати сайт в закладки!

Персик сорту Флемінг Ф'юрі PF-24-C Cold Hardy

Флемінг Ф’юрі PF-24-C Cold Hardy

Персик Флемінг Ф’юрі PF-24-C Cold Hardy це середньо-пізній сорт персика, із серії персиків Флемінг. Виведений в США.

Персик сорту Флемінг Ф'юрі PF-24-C Cold Hardy

Персик сорту Флемінг Ф’юрі PF-24-C Cold Hardy

Персик ПФ 24 колд харді дозріває в кінці серпня – початку вересня що на 20 – 25 діб пізніше вір персика ред хевен.

Плоди дуже великі. Форма куляста. Плоди жовті. Рум’янець на 30% поверхні плоду. М’якоть жовта, середньої щільності. Ароматна. Смакові якості високі.

Сорт Флемінг Ф’юрі PF-24-C Cold Hardy відрізняється підвищеною морозостійкістю в серії Флемінг. Плоди високотоварні. Дерева врожайні. заявлено високу стійкість сорту до деяких хвороб персика.
черенки сорта ПФ 24 колд харді можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 0 Average: 0]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++