Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натисніть кнопку плей! Для пошуку по сайту введіть запит в форму пошуку (справа зверху), перегляньте наш каталог Також можна додати сайт в закладки!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Персик сорту спрінг крест

Персик сорту спрінг крест
Сорт персика Спрінг крест (spring crest) це високоврожайний сорт селекції США. Один з кращих сортів раннього терміну дозрівання (перша декада липня).

Персик сорту спрінг крест

Персик сорту спрінг крест

Спрінг крест має плоди вагою до 120-150 гр. м’якоть ароматна, солодка, щільна, соковита. Забарвлення плодів кремове з великим карміновим рум’янцем. Дегустаційна оцінка 4.7 бала.

Спрінг крест це промисловий сорт, транспортабельність висока. Морозостійкість, стійкість до захворювань висока.
черенки сорта персика спрінг крест можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 0 Average: 0]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас цікавлять черенки певного сорту чи наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++