Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натисніть кнопку плей! Для пошуку по сайту введіть запит в форму пошуку (справа зверху). Також можна додати сайт в закладки!

Персик сорту Ред Хевен

Персик сорту Ред Хевен

Персик сорту Ред Хевен (Red Heaven) це один з найбільш продуктивних сортів середнього терміну дозрівання (друга декада липня) виведений в США.

Персик сорту Ред Хевен

Персик сорту Ред Хевен

Ред хевен відрізняється високою врожайністю, відмінними великими плодами і головне стійкістю до основних захворювань таких як курчавість листя персика.
Персик Ред хевен це один з основних промислових сортів Європи. Дерево середньо-росле, крона середньо-розлога. Плоди великі, масою 145-175 г, максимальний розмір до 240 гр. округлої форми.

Плоди мають жовте забарвлення з великим розмитим карміновим рум’янцем. М’якоть кремово-жовта, біля кісточки рожева, слабоволокнистая, ніжна, соковита, з приємним ароматом, кісточка відділяється добре.

Транспортабельність персика сорта ред хеавен одна з найкращих. Морозостійкість відмінна, добре пристосований до кліматичних умов більшості регіонів України.

черенки сорта Персика Ред Хевен можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 0 Average: 0]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++