Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натисніть кнопку плей! Для пошуку по сайту введіть запит в форму пошуку (справа зверху), перегляньте наш каталог Потрібна ще інформація - Клікайте тут: Карта Сайта Черенки Плодових
Наші телефони на сторінці Контакти.
Переклад з оригіналу може бути машинним.
+++++++++++++++++++++++

Персик сорту Ред Хевен

Персик сорту Ред Хевен

Персик сорту Ред Хевен (Red Heaven) це один з найбільш продуктивних сортів середнього терміну дозрівання (друга декада липня) виведений в США.

Персик сорту Ред Хевен
Персик сорту Ред Хевен

Ред хевен відрізняється високою врожайністю, відмінними великими плодами і головне стійкістю до основних захворювань таких як курчавість листя персика.
Персик Ред хевен це один з основних промислових сортів Європи. Дерево середньо-росле, крона середньо-розлога. Плоди великі, масою 145-175 г, максимальний розмір до 240 гр. округлої форми.

Плоди мають жовте забарвлення з великим розмитим карміновим рум’янцем. М’якоть кремово-жовта, біля кісточки рожева, слабоволокнистая, ніжна, соковита, з приємним ароматом, кісточка відділяється добре.

Транспортабельність персика сорта ред хеавен одна з найкращих. Морозостійкість відмінна, добре пристосований до кліматичних умов більшості регіонів України.

черенки сорта Персика Ред Хевен можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

Подобається публікація - натисніть на кнопку, поділіться з друзями в соц. мережах. На сайті можна написати коментар чи запитати, внизу під публікацією. (без реєстрації)
+++++++++++++++++++++++
Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас цікавлять черенки певного сорту чи наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. Потрібна ще інформація - Клікайте тут: Карта Сайта Черенки Плодових
Наші телефони на сторінці Контакти. +++++++++++++++++++++++
Прокрутити вгору