Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натисніть кнопку плей! Для пошуку по сайту введіть запит в форму пошуку (справа зверху), перегляньте наш каталог Потрібна ще інформація - Клікайте тут: Карта Сайта Черенки Плодових
Наші телефони на сторінці Контакти.
Переклад з оригіналу може бути машинним.
+++++++++++++++++++++++

Персик сорту Кросбі

Персик сорту Кросбі
Персик сорту Кросбі це новий сорт персика з твердою м’якоттю з Канади. Вважається одним з найбільш морозостійких персиків Канадської селекції.

Персик сорту Кросбі
Персик сорту Кросбі

Середня вага плодів 200-250 г., деякі досягають до 300г., Забарвлення плодів яскраво-жовте, з червоним красивим рум’янцем з освітленої сторони. М’якоть персика кросбі жовта, щільна, тверда, але дуже соковита, ароматна, дуже солодка.

У персика кросбі особливий аромат притаманний тільки цьому сорту. Дегустаційна оцінка – 4.7-4.9 балів. Сорт персика Кросбі дуже популярний в даний час і знаходиться в топ-10 найкращих персиків світу. Кісточка невелика, повністю відділяється.

Персик Сорта кросбі має незначне опушення плодів. Збір плодів відбувається в першій декаді серпня.

Зимостійкість дуже висока. Це мабуть один із самих морозостійких жовтомясих сортів персика. Лідер зимостійкості -37 гр.

Кросбі має стійкий до основних грибкових хвороб (кучерявість, борошниста роса).

Транспортабельність до 3-5 днів. Відмінний комерційний сорт, а також добрий сорт персика для переробки. Персик Кросби придатний для вирощування в північних і східних областях України.

черенки сорта Кросбі можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

Подобається публікація - натисніть на кнопку, поділіться з друзями в соц. мережах. На сайті можна написати коментар чи запитати, внизу під публікацією. (без реєстрації)
+++++++++++++++++++++++
Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас цікавлять черенки певного сорту чи наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. Потрібна ще інформація - Клікайте тут: Карта Сайта Черенки Плодових
Наші телефони на сторінці Контакти. +++++++++++++++++++++++
Прокрутити вгору