Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натисніть кнопку плей! Для пошуку по сайту введіть запит в форму пошуку (справа зверху), перегляньте наш каталог Потрібна ще інформація - Клікайте тут: Карта Сайта Черенки Плодових
Наші телефони на сторінці Контакти.
Переклад з оригіналу може бути машинним.
+++++++++++++++++++++++

Персик Кондор

Персик Кондор

Кондор це ранній сорт персика американської селекції.

Персик сорту Кондор
Персик сорту Кондор

Персик Кондор дозріває в першій половині липня але при ранній весні і спекотному літньому періоді може достигнути і раніше в перших числах липня.

Персик сорту Кондор має досить великі плоди, масою 150-200 г і більше, круглої форми, жовті, майже повністю покриті яскраво-червоним рум’янцем.

М’якоть у персика Кондор оранжево-жовта, з прожилками рожевого кольору. Кісточка добре відділяється від м’якоті персика. Плоди високих товарних якостей, транспортабельні. Дерева песика сорту Кондор середньорослі, але можна вести кондор і кущем, врожайність висока. Стійкий до кучерявості листків персика. Кондор має підвищену зимостійкість.

Персик сорту кондор займає визначне місце серед вподобаннь садівникі і вважається одним з кращих, серед популярних і відносно нових сортів персика ранніх строків достигання. Кондор також має нахил на комерційну реалізацію плодів.

 

черенки сорта Персика Кондор можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

 

Подобається публікація - натисніть на кнопку, поділіться з друзями в соц. мережах. На сайті можна написати коментар чи запитати, внизу під публікацією. (без реєстрації)
+++++++++++++++++++++++
Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас цікавлять черенки певного сорту чи наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. Потрібна ще інформація - Клікайте тут: Карта Сайта Черенки Плодових
Наші телефони на сторінці Контакти. +++++++++++++++++++++++
Прокрутити вгору