Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натисніть кнопку плей! Для пошуку по сайту введіть запит в форму пошуку (справа зверху). Також можна додати сайт в закладки!

Нектарин сорту Флейвон Flavon

Сорт Нектарина Флейвон Flavon це середньо-пізній сорт нектарина. Даний сорт нектарина був відселекціонований в США.

Нектарин сорту Флейвон Flavon флавон

Нектарин сорту Флейвон Flavon флавон

Нектарин Флавон дозріває в 10-х числах серпня. Плоди нектарина флейвон округло-овальної фоми, жовтого кольору, з рум’янцем на 70-80% поверхні плоду – темно-червоного кольору.

Плоди у нектарина флейвон виростають до 120-140 г і більше. М’якоть середньої щільності, соковита, з яскраво вираженим ароматом, високих смакових і товарних якостей.

Урожайність дерев нектарина флавон висока. Зимостійкість вища за середню
черенки сорта нектарина флейвон можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 0 Average: 0]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++