Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натисніть кнопку плей! Для пошуку по сайту введіть запит в форму пошуку (справа зверху). Також можна додати сайт в закладки!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Груша сорту Талгарська Красуня

Талгарська Красуня Груша
Груша сорт Талгарська Красуня

Опис. Талгарська красуня – естетично гарний і надзвичайно смачний сорт груші, що зв’явився в 50-х роках 20-го століття. Дерева цього сорту не виростають  висотою більш як три метри. Мають розлогу конусоподібну крону з темно-сірим стовбуром. Основні гілки утворюють від стовбура прямий кут, в той час коли інші гілки дуже гнучкі. Завдяки тому, що сорт здатний до швидкої регенерації, дерево може відновити свої гілки навіть після дуже холодної зими. Талгарська красуня дає велике овальне листя із зубчастою структурою. Цвіт цієї груші характерний білими квітами, проте побачити їх можливо не раніше другої половини травня. Процес розвитку дерева характеризується багатьма одночасними сплетіннями. Очікувати першого врожаю варто на 3-4 рік, а скуштувати можна вже в кінці вересня. Плоди груші темно-зелені, невеликої ваги. Шкіра тонка. З сонячної сторони набуває червоного відтінку. На дотик горбистий, добре проглядаються точки інших відтінків. М’яка частина в міру соковита та тверда, присутня дрібна зернистість, дещо кремовий відтінок.  Загалом, якщо врахувати смакові, естетичні й тактильні якості – сорт Талгарська красуня заслуговує на тверду четвірку.

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 3 Average: 5]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас цікавлять черенки певного сорту чи наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++