Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натисніть кнопку плей! Для пошуку по сайту введіть запит в форму пошуку (справа зверху), перегляньте наш каталог Потрібна ще інформація - Клікайте тут: Карта Сайта Черенки Плодових
Наші телефони на сторінці Контакти.
Переклад з оригіналу може бути машинним.
+++++++++++++++++++++++

Бере Жифар сорт груши

Мабуть, найцікавіший і найстаріший сорт груші. Виведений випадковим чином на початку 18 століття у Франції. Названий на честь селекціонера Н. Жиффара. Середньоросла рослина з кулястою (шароподібною) кроною. Лист світло-зеленого кольору, площею до 2-3 см. Поширений в південних регіонах України та Росії. В останні роки популярність сорту зменшується через появу аналогічних з кращими показниками.

Фото та опис сорту Бере Жиффар

Бере Жифар Груша
Груша Бере Жиффар

Плоди невеликого розміру, вагою 60-100 грамів, правильної форми, з невеликими пагорбами. Зав’язі плодів невеликі, по 4-6 штук, тримаються на гілці міцно до повного дозрівання. Шкірочка тонка і ніжна, приємно пахне, має зелений, а після жовтий відтінок. М’якоть біла, ніжна і соковита, має слабкий аромат та відмінні смакові якості, з легкою кислинкою. Дозрівають плоди одночасно, в кінці липня. Але для транспортування урожай необхідно збирати раніше терміну, оскільки період зберігання не перевищує декількох днів. Споживають плоди тільки в свіжому вигляді. Сорт вимогливий до ґрунту, найкраще підходить вологий і удобрений грунт. У молодому віці зимостійкість слабка, з віком дерева підвищується. Стійкий до парші, але схильний до інших бактеріальних хвороб, зокрема до моніліозу.

Подобається публікація - натисніть на кнопку, поділіться з друзями в соц. мережах. На сайті можна написати коментар чи запитати, внизу під публікацією. (без реєстрації)
+++++++++++++++++++++++
Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас цікавлять черенки певного сорту чи наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. Потрібна ще інформація - Клікайте тут: Карта Сайта Черенки Плодових
Наші телефони на сторінці Контакти. +++++++++++++++++++++++
Прокрутити вгору