Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натисніть кнопку плей! Для пошуку по сайту введіть запит в форму пошуку (справа зверху). Також можна додати сайт в закладки!

Айва сорту Новорічна

Айва сорту Новорічна
Дерево у айви сорта Новорічна середньоросле, з компактною округлою кроною. В плодоношення вступає на 3-й рік після посадки в сад і плодоносить регулярно.

Айва сорту Новорічна

Айва сорту Новорічна

Сорт айви Новорічна має великі плоди масою 300-400 г, округлої форми, з слаборебристою поверхнею. Шкірочка яскраво жовта, гладка з легким опушенням.

М’якоть айви Новорічна ароматна, соковита, средньощільна. Смак гармонійний. Плоди зберігаються протягом 70-90 днів.

Сорт айви Новорічна виділений за високу врожайність, зимостійкість, стійкість до грибних хвороб і універсальне використання плодів.

черенки сорта айви Новорічна можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 0 Average: 0]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++