Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натисніть кнопку плей! Для пошуку по сайту введіть запит в форму пошуку (справа зверху), перегляньте наш каталог Потрібна ще інформація - Клікайте тут: Карта Сайта Черенки Плодових
Наші телефони на сторінці Контакти.
Переклад з оригіналу може бути машинним.
+++++++++++++++++++++++

Фундук Кудашовой

 

Фундук Кудашовой вкрай зимостійкий (виводився для широт території Росії).
Зовсім не примхливий, витримує посуху.

Фундук Кудашовой
Фундук Кудашовой

Фундук Кудашовой Плодоносить на збіднених грунтах без вагомого зниження врожайності.
Фундук Кудашевой переважно не уражується довгоносиком,
При розмноженні сіянцями успадковує 80-90% материнських властивостей.
Горіх за формою і розміром нагадує великий жолудь.
Вихід ядра 50-56%.
Реальний урожай сорта Кудашевой в наших кліматичних широтах 2,5 – 5 кг.
Фундук покращує роботу головного мозку. Має унікальне поєднання білка і вітаміну Е, що живить всі м’язи організму, за що він шанується у людей з підвищеними фізичними навантаженями. Фундук корисний тим, хто страждає на сечокам’яну хворобу. За кількістю білків цей горіх не поступається м’ясу. Регулярне вживання фундука в поєднанні з медом і курагою – є профілактикою серцево-судинних захворювань, допомагає побороти недокрів’я і виснаження, покращує обмін речовин, що в кінцевому підсумку уповільнює процес старіння організму.
Фундук Кудашевой вирощують кущем, він дає неймовірну кількість кореневої порослі фундук Кудашевой можна використовувати як живопліт до 4-х метрів заввишки. також фундук можна вирощувати і як деревце з невеликим штамбом.
форму вирощування необхідно закласти в перші роки після посадки.
Промислові посадки ведуться за схемою – 4 × 5м, 4 × 6 м, 5 × 6м або 6 × 6м (ряд-кущ).

Фундук Кудашевой є перехресно-запильною рослиною тому для отримання якісних плодів потрібно садити мінімум два сорти а взагалі чим більше сортів тим краще.

 

 

Подобається публікація - натисніть на кнопку, поділіться з друзями в соц. мережах. На сайті можна написати коментар чи запитати, внизу під публікацією. (без реєстрації)
+++++++++++++++++++++++
Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас цікавлять черенки певного сорту чи наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. Потрібна ще інформація - Клікайте тут: Карта Сайта Черенки Плодових
Наші телефони на сторінці Контакти. +++++++++++++++++++++++
Прокрутити вгору