Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натисніть кнопку плей! Для пошуку по сайту введіть запит в форму пошуку (справа зверху), перегляньте наш каталог Потрібна ще інформація - Клікайте тут: Карта Сайта Черенки Плодових
Наші телефони на сторінці Контакти.
Переклад з оригіналу може бути машинним.
+++++++++++++++++++++++

Тібен

Середньопізній сорт польської селекції.

Родовід: сорти Титанія і Бен Невіс.

Сорт чорної смородини Тібен
Сорт Тібен

Кущ. Середньорослий, дуже добре розростається. Гілки під вагою ягід трохи нахиляються. Плодоносять рясно і регулярно.

Плід. Ягоди великі (1,9–3,5 г), чорного кольору, глянцеві, із сухим відривом. Мають солодко-кислий, приємний десертний смак і яскраво виражений аромат. Суцвіття поодинокі або ж подвійні; бувають короткі й середні, в середньому 4–10 квіток. Ягоди дозрівають одночасно, тож урожай можна зібрати за один раз.

Дозрівання. Середньопізній термін дозрівання (зазвичай у середині липня).

Стійкість до морозів. Тібен витривалий до будь-яких кліматичних умов і легко адаптується на будь-яких ґрунтах. Характеризується високою зимостійкістю та посухостійкістю.

Стійкість до хвороб. Стійкий до борошнистої роси, септоріозу й антракнозу, іржі.

Придатність сорту. Сорт Тібен досить урожайний (починає плодоносити вже на наступний рік після посадки; з куща можна зібрати до 7 кг плодів). Не вимагає особливих умов вирощування, придатний для механізованого збирання врожаю й транспортування. Ягоди довго не втрачають товарного вигляду, чудово підходять для продажу у свіжому вигляді, а також для виробництва соків і концентратів. Тібен вважають одним із найкращих промислових сортів, що вирізняється гарними показниками.

Подобається публікація - натисніть на кнопку, поділіться з друзями в соц. мережах. На сайті можна написати коментар чи запитати, внизу під публікацією. (без реєстрації)
+++++++++++++++++++++++
Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас цікавлять черенки певного сорту чи наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. Потрібна ще інформація - Клікайте тут: Карта Сайта Черенки Плодових
Наші телефони на сторінці Контакти. +++++++++++++++++++++++
Прокрутити вгору