Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натисніть кнопку плей! Для пошуку по сайту введіть запит в форму пошуку (справа зверху), перегляньте наш каталог Потрібна ще інформація - Клікайте тут: Карта Сайта Черенки Плодових
Наші телефони на сторінці Контакти.
Переклад з оригіналу може бути машинним.
+++++++++++++++++++++++

Смородина сорт Гоферт

Сорт Гоферт польської селекції, виведений Інститутом садівництва та квітникарства в Скерневіце.

Родовід. Сорти Голубка і Фертоді-1.

Смородина сорт Гоферт
Смородина сорт Гоферт

Кущ. Кущі ростуть міцно, мають численні сильні та середньосильні пагони, з тенденцією привідкриватися в міжрядді під вагою плодів. Бруньки невеликі, продовгуваті, відстають від гілки, зовнішня луска злегка антоціанового кольору. Листки середнього розміру, п’ятилопатеві, світлозелені. Суцвіття окремі, середньої довжини.

Плід. Ягоди середньої величини і більші (0,9–1,3 г), смачні (завдяки відповідному співвідношенню цукру й органічної кислоти мають яскраво виражений десертний смак), із гарним ароматом. Плоди містять багато екстракту (17,8%), аскорбінової кислоти (вітамін С) — 240 мг/100 г, а також антоціанового барвника — 340 мг/100 г.

Дозрівання. Плоди дозрівають досить рано, на 8–10 днів раніше за сорт Ben Lomond, кущі дають дуже регулярний і багатий урожай.

Стійкість до морозів. Рослини стійкі до морозів, а квіткові бруньки — до весняних приморозків.

Стійкість до хвороб. Сорт характеризується стійкістю до грибкових захворювань (борошнистої роси Sphaerotheca mors-uvae, а також Cronartium ribicola, стовпчастої іржі) та середньою податливістю на осідання листків.

Придатність сорту. Плоди можна вживати свіжими як десерт або ж використовувати для переробки (наприклад, під час виробництва концентратів), заморожених продуктів тощо. Злегка розлогі кущі та еластичні пагони дають змогу механічного збирання ягід із застосуванням різноманітних видів комбайнів. Сорт перспективний як для промислового, так і для аматорського садівництва.

Подобається публікація - натисніть на кнопку, поділіться з друзями в соц. мережах. На сайті можна написати коментар чи запитати, внизу під публікацією. (без реєстрації)
+++++++++++++++++++++++
Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас цікавлять черенки певного сорту чи наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. Потрібна ще інформація - Клікайте тут: Карта Сайта Черенки Плодових
Наші телефони на сторінці Контакти. +++++++++++++++++++++++
Прокрутити вгору