Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натисніть кнопку плей! Для пошуку по сайту введіть запит в форму пошуку (справа зверху), перегляньте наш каталог Потрібна ще інформація - Клікайте тут: Карта Сайта Черенки Плодових
Наші телефони на сторінці Контакти.
Переклад з оригіналу може бути машинним.
+++++++++++++++++++++++

Селеченська – 2

Сорт раннього терміну дозрівання, великоплідний, отриманий О. І. Астаховим і Л. І. Зуєвою у ВНДІ Люпина.

Кущ. Високий, сильнорослий, прямостоячий. Пагони прямі й товсті, під вагою ягід не схиляються до землі, листя середнього розміру, темно-зеленого кольору. Мають довгі китиці, на яких, як правило, формується по 12–16 ягід.

Селеченська – 2
Селеченська – 2

Плід. Ягоди досить великі (діаметром 22 мм і вагою 4–6 г, у деяких садоводів за хорошого підживлення можуть виростати до 12–17 г, що становить велику цінність, приміром, для дачників), майже чорні, блискучі, солодкі й ароматні, зі шкіркою середньої товщини та сухим відривом. Містять: цукру — 7,3%, кислоти — 2,2%, вітаміну С — 160 мг, а також підвищену кількість Р-активних сполук. Дегустаційна оцінка за чудовий десертний смак — 5 балів (Селеченську – 2 вважають одним із найсмачніших сортів смородини).

Дозрівання. Ягоди дозрівають майже одночасно і не осипаються, можуть довго висіти на гілках. Листя кущ зберігає до глибокої осені.

Стійкість до морозів. Зимостійкий та посухостійкий. Цвіт не пошкоджується весняними заморозками. Сорт витримує підвищення температури до +35°С.

Стійкість до хвороб. Сорт досить адаптивний. Стійкий до борошнистої роси, антракнозу, брунькового кліща та листової галової попелиці. Не потребує обробок від грибкових хвороб, проте бажана профілактична обробка молодих пагонів «Фуфаноном» від вузкотілої златки та смородинової скляниці.

Придатність сорту. Вирізняється високою врожайністю (середній показник — 11,5 т з 1 га плантації або ж 3,5–7 кг із куща залежно від агротехніки) — утворює декілька грон з одного вузла — і має універсальне призначення. Швидко і стабільно починає плодоносити і є сортом інтенсивного типу. Може рости в тіні. Чудовий високотоварний сорт. Добра транспортабельність плодів.

Подобається публікація - натисніть на кнопку, поділіться з друзями в соц. мережах. На сайті можна написати коментар чи запитати, внизу під публікацією. (без реєстрації)
+++++++++++++++++++++++
Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас цікавлять черенки певного сорту чи наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. Потрібна ще інформація - Клікайте тут: Карта Сайта Черенки Плодових
Наші телефони на сторінці Контакти. +++++++++++++++++++++++
Прокрутити вгору