Підпишіться на новини сайту

  Введіть ваш E-mail та натисніть кнопку Підписатись Потім перевірте вашу електронну пошту та натисніть лінк для підтвердження підписки на новини.
Enter your email address: Delivered by FeedBurner
Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натискайте кнопку плей! Дякую, що зайшли, і цікавого перегляду! Підпишіться на наш Канал Ютуб Пасіка та Садівництво. Додавайтесь в друзі в соцмережах. На нашому сайті #черенки плодових можна замовити та купити черенки персиків для щеплення, саджанці годжі, клубніки, земляніки, малини та ін. в каталозі. Щоб знайти більше публікацій по темі що цікава для вас введіть ключий запит в форму пошуку по сайту (справа зверху)

Пасіка в місті Кагарлик Матковод АМГ

Наша матковивідна пасіка знаходиться в місті Кагарлик, Київської області. Ми виводимо неплідні та плідні матки карніка (які найбільше підходять саме до нашої місцевості півночі та центра України і до ранніх взятків).

Пасіка в місті Кагарлик

Матковивідна пасіка АМГ в місті Кагарлик

Матки Бакфаст та італійка які у нас також добре живуть та зимують на вулиці, так як були відібрані стійкі до наших природних умов лінії бджіл. Постійно проводиться селекційний відбір і в тому числі і на зимостійкість та зимівлю на вулиці з сітчастим дном та без утеплення. Додам що матки бакфаст та італійка показують найкращі результати на півдні України на довгих взятках з соняшника, так як ці бджоли мають трохи пізніший старт і виходять на пік розвитку саме до цвітіння соняшника, і як результат дуже продуктивно використовують довгі сильні медозбори, витримують по декілька відкачок соняшника і нарощуються на зиму.

Продукти бджільництва з пасіки – мед, квітковий пилок, прополіс, маточне молочко в Кагарлику

Також на нашій пасіці ми збираємо і продукти бджільництва такі як:

  • мед
  • квітковий пилок
  • прополіс
  • маточне молочко
  • прополісні холстики

у нас також можна замовити ці продукти з пасіки а також є спеціально зроблені прополісні холстики з вулика зроблені на нових вафельних рушниках і покриті шаром прополісу саме бджолами у вулику.
Ці продукти можна замовити з нашого сайту www.paseka.in.ua а також в Кагарлику, Києві та по пошті чи Новій пошті з доставкою по Україні.

Замовлення на бджоломаток

На маток плідних і неплідних приймаємо попередні замовлення з осені, а влітку їх виводимо і надсилаємо. Записуємо замовлення без передплати, хоча є всі варіанти які влаштовують замовника. З матками додається паспорт бджоломатки з вказаною лінією, типом запліднення, та іншими деталями.

Також у нас можна замовити живих бджіл для апітерапії (але ви маєте проконсультуватись з лікарем перед цим і ця процедура на ваш розсуд і ризики, ми лише можемо вам продати живих бджіл влітку, весною, восени чи взимку…)

Також якщо ви початківець чи просто потребуєте консультації можете зателефонувати до нас, деякі консультації безкоштовні а деякі платні, також можливе проведення декількох уроків пасічникування для вашого розуміння чи старту.

Заходьте до нас на сайт paseka.in.ua щодо питань та інформації по пасічникуванню та бджільництву.

А також купуйте саджанці, черенки чи розсаду клубніки на сайті cherenki.kiev.ua

Бажаємо Добра і Успіхів!

Додаємо відео галерею сюжетів про матки та матковивідну справу, також підписуйтесь на наш канал ютуб!

 

 

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 1 Average: 5]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>