Підпишіться на новини сайту

  Введіть ваш E-mail та натисніть кнопку Підписатись Потім перевірте вашу електронну пошту та натисніть лінк для підтвердження підписки на новини.
Enter your email address: Delivered by FeedBurner
Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натискайте кнопку плей! Дякую, що зайшли, і цікавого перегляду! Підпишіться на наш Канал Ютуб Пасіка та Садівництво. Додавайтесь в друзі в соцмережах. На нашому сайті #черенки плодових можна замовити та купити черенки персиків для щеплення, саджанці годжі, клубніки, земляніки, малини та ін. в каталозі. Щоб знайти більше публікацій по темі що цікава для вас введіть ключий запит в форму пошуку по сайту (справа зверху)

Оголошення на сайті в м Кагарлик

Кагарлик сайт з оголошеннями

Оголошення на веб-сайті в м Кагарлик. На даному сайті можна розмістити оголошення в місті Кагарлик чи в Кагарлицькому районі.

Для розміщення вашого оголошення тут на сайті – можна зареєструватись на сайті та дописувати як співавтор.

А значно легше і швидше розмістити оголошення на сайті в місті Кагарлик можна додавши вашу рекламу внизу під цією публікацією в віконці коментарі.
Після проходження модерації ваше оголошення буде опубліковане на даному веб-сайті.

Будемо намагатись публікувати оголошення які найбільш відносяться до Кагарлицького району та навколишніх сіл та сусідів району.

 

 

 

Оголошення на сайті в м Кагарлик

Отже якщо у вас є картопля на продаж, чи можливо ви хочете продати корову, чи коня, а можливо трактор в Кагарлицькому районі – розміщуйте ваше оголошення під цим текстом в коментарях. В оголошенні напишіть якомога більш детально про вашу пропозицію, місце знаходження (яке село чи район Кагарлика), вкажіть ціну, опис, та інші деталі, контактні телефони, потім розмістіть ваш текст внизу в віконце під написом “Leave a Reply”. потім натисніть кнопку “Post Comment” і ваше оголошення буде надіслане для розгляду до публікації.

Також поширте дану сторінку в соціальних мережах чи надішліть вашим знайомим.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Для тих хто хоче дописувати на сайті в якості співавтора, на сайті можна зарееструватись та вести свій власний блог чи рубрику і публікувати ваші дописи, вірші чи твори в інтернет. Критерій для публікації є 100% оригінальність тексту, тобто текст має бути написаний вами вручну, самостійно і наново без копіюваннь.
зареєструватись на сайті можна тут.

Якщо ви вже зареєструвались – увійти на сайт можна тут.

Додати ваше оголошення на сайт можна внизу сторінки.

 

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 1 Average: 5]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

2 comments to Кагарлик сайт з оголошеннями

 • продам черенки плодових дерев та кущів для щеплення з власної присадибної ділянки. м Кагарлик. ціна 20 грн 1 черенок 20 см довжиною.
  також сджанці клубніки (5 грн) , малини (15грн), смородини золотистої(30 грн) сіянці горіхів дворічки (30 грн). саджанці годжі 4 сорта по 50 грн
  замовляйте, можна зустрітись в центрі чи на базарі.

  телефонуйте 067-88-322-30 , 050-60-83-259 Андрій.

 • Продам продукти бджільництва з власної пасіки м. Кагарлик. Мед, квітковий пилок, забрус, маточне молочко, перга, прополіс, бджоли для бджоловжалень,
  Бджолиний підмор, прополісні рушники чи холстики, бджоломатки, та інші продукти з пасіки. Можна під замовлення.

  замовляйте, можна зустрітись в центрі чи на базарі.

  телефонуйте 067-88-322-30 , 050-60-83-259 Андрій.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>