Підпишіться на новини сайту

  Введіть ваш E-mail та натисніть кнопку Підписатись Потім перевірте вашу електронну пошту та натисніть лінк для підтвердження підписки на новини.
Enter your email address: Delivered by FeedBurner
Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натискайте кнопку плей! Дякую, що зайшли, і цікавого перегляду! Підпишіться на наш Канал Ютуб Пасіка та Садівництво. Додавайтесь в друзі в соцмережах. На нашому сайті #черенки плодових можна замовити та купити черенки персиків для щеплення, саджанці годжі, клубніки, земляніки, малини та ін. в каталозі. Щоб знайти більше публікацій по темі що цікава для вас введіть ключий запит в форму пошуку по сайту (справа зверху)

ягода годжа, годжі тибетський

ягода годжа, годжі тибетський
Цього року розсадив з черенків годжі, і маю ділянку кущів годжі тибетського.
Черенки вкорінились добре і дали значний приріст і урожай в кінці сезону, на кінець вересня дозрів перший урожай ягід годжі а на кінець жовтня доспів другий урожай ягід годжа. Ягода годжа досить ефектно виглядає на кущах і має лікувальний смак, гілочки які пішли в ріст з дворічної деревини всі покриті ягодами годжа і виглядають досить нарядно.

ягода годжа, годжі тибетський

ягода годжа, годжі тибетський

У мене в саду росте декілька сортів годжа, біг, дольче, світ, годжа китайський і годжа тибетський.
до вподоби мені прийшовся один сорт це годжі тибетський і саме його я вирішив розмножувати.
з переваг назву те що ці кущі в перший же рік дають урожай і всі гілки обліплені ягодами годжа, на відміну від інших сортів які починають плодоносити і мали ягоди лише на другий а то й на третій рік.
ягода годжа тибетського лікувальна і солодка на смак, має пасльоновий присмак і приємний яскравий колір. від себе додам що наїстись досхочу ягодами годжа у вас мабуть не вийде так як ягода годжа має трохи приторний смак і після першої жмені ягід годжа друга дається вже не так легко але відзначу надзвичайні лікувальні властивості які притаманні ягодам годжа.

ягода годжа, годжі тибетський

ягода годжа, годжі тибетський

вирощувати даний кущ на власній ділянці вам буде легко, потрібно лише придбати саме той сортовий саджанець вирощений вегетативним шляхом який повністю повторює властивості батьківської рослини і ягода годжа буде радувати вас щорічним двойним врожаєм лікувальних ягід.
пропоную переглянути відео з мого саду ягода годжа.

 

годжі сортовий китайский

годжі сортовий китайский

Перегляньте також попередню публікацію стосовно сортів годжі які ростуть у мене в саду, також пропоную черенки годжі.

 

 

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 0 Average: 0]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>