Підпишіться на новини сайту

  Введіть ваш E-mail та натисніть кнопку Підписатись Потім перевірте вашу електронну пошту та натисніть лінк для підтвердження підписки на новини.
Enter your email address: Delivered by FeedBurner
Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натискайте кнопку плей! Дякую, що зайшли, і цікавого перегляду! Підпишіться на наш Канал Ютуб Пасіка та Садівництво. Додавайтесь в друзі в соцмережах. На нашому сайті #черенки плодових можна замовити та купити черенки персиків для щеплення, саджанці годжі, клубніки, земляніки, малини та ін. в каталозі. Щоб знайти більше публікацій по темі що цікава для вас введіть ключий запит в форму пошуку по сайту (справа зверху)

Часник сорт Любаша

Часник сорт Любаша

Вирощування часнику Любаша в останні роки набирає дедалі більших темпів. Сорт часника Любаша це одна з сучасних розробок українських селекціонерів із середнім восковим нальотом. До 7 зубців в цибулині вагою від 60 грам, якщо не поливати часник і до 120 гр при зрошенні і поливі часнику.

Часник сорт Любаша

Часник сорт Любаша

Забарвлення часника Любаша біле з легкими прожилками синьо-фіолетового забарвлення.

Сорт Любаша містить сухих речовин – 43% аскорбінова кислота (віт С.) – 34% мг Амінокислоти і білки – 8% від свіжої маси Мікроелементів – 1% Селен – 170 млг / кг Ефірних масел – до 0,4%, аллицина 0,3 %

Сорт часника Любаша є досить популярним сортом в першу чергу за великі часничина і невелику кількість зубків в часничині.

Любаша стрілкується і має “воздушку” повітряні бульбашки часничинки за допомогою яких можна оздоровлювати посаковий матеріал часника.

 

воздушку та сам часник сорту Любаша можна придбати в сезон дозрівання
доставка транспортними копмпаніями.

переглянте пропозиції на сторінці каталог.

 

 

 

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 0 Average: 0]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++