Підпишіться на новини сайту

Черешня сорту Присадибна ( Приусадебная )

Черешня сорту Присадибна ( Приусадебная )

Присдибна це Український сорт черешні, виведений в Інституті зрошуваного садівництва УААН шляхом запилення сорту Дениссена жовта з пилком Жабуле.

Черешня сорту Присадибна ( Приусадебная )

Черешня сорту Присадибна ( Приусадебная )

Сорт Присадибна ( Приусадебная ) раннього терміну дозрівання (5-8 червня), плоди використовуються в свіжому вигляді на десерт.

Плоди великі, одномірні, масою 6-8 г, світло-жовті з гарним світло-червоним рум’янцем, іноді покриває майже всю поверхню. М’якоть кремова, ніжна, соковита Смак солодкий, з приємною освіжаючою кислотою. Дегустаційна оцінка свіжих плодів 4,8 бала.

Сорт черешні Присадибна ( Приусадебная ) має досить високу зимостійкість.

Дерево велике, з розкидистою кроною, середньої густини.

Сорт присадибна стійкий до моніліозу і слабо уражається бактеріальним раком кісточкових.

черешня присадибна це самобезплідний сопрт тому потрібно висаджувати черешню іншого сорту для запилення. Кращі запилювачі: Скороспілка, Валерій Чкалов, Вінка; допустимий – Рання Марки.

Переваги сорта черешні присадибна це ранній термін дозрівання плодів, красивий зовнішній вигляд, високі смакові якості, рясна і щорічна врожайність.

Сорт черешні присадибна плодоносить на букетний гілочках і однорічному прирості, це потрібно памятати при обрізці черешні.

черенки сорта черешні Присадибна ( Приусадебная ) можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію