Підпишіться на новини сайту

  Введіть ваш E-mail та натисніть кнопку Підписатись Потім перевірте вашу електронну пошту та натисніть лінк для підтвердження підписки на новини.
Enter your email address: Delivered by FeedBurner
Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натискайте кнопку плей! Дякую, що зайшли, і цікавого перегляду! Підпишіться на наш Канал Ютуб Пасіка та Садівництво. Додавайтесь в друзі в соцмережах. На нашому сайті #черенки плодових можна замовити та купити черенки персиків для щеплення, саджанці годжі, клубніки, земляніки, малини та ін. в каталозі. Щоб знайти більше публікацій по темі що цікава для вас введіть ключий запит в форму пошуку по сайту (справа зверху)

Черешня сорту Присадибна ( Приусадебная )

Черешня сорту Присадибна ( Приусадебная )

Присдибна це Український сорт черешні, виведений в Інституті зрошуваного садівництва УААН шляхом запилення сорту Дениссена жовта з пилком Жабуле.

Черешня сорту Присадибна ( Приусадебная )

Черешня сорту Присадибна ( Приусадебная )

Сорт Присадибна ( Приусадебная ) раннього терміну дозрівання (5-8 червня), плоди використовуються в свіжому вигляді на десерт.

Плоди великі, одномірні, масою 6-8 г, світло-жовті з гарним світло-червоним рум’янцем, іноді покриває майже всю поверхню. М’якоть кремова, ніжна, соковита Смак солодкий, з приємною освіжаючою кислотою. Дегустаційна оцінка свіжих плодів 4,8 бала.

Сорт черешні Присадибна ( Приусадебная ) має досить високу зимостійкість.

Дерево велике, з розкидистою кроною, середньої густини.

Сорт присадибна стійкий до моніліозу і слабо уражається бактеріальним раком кісточкових.

черешня присадибна це самобезплідний сопрт тому потрібно висаджувати черешню іншого сорту для запилення. Кращі запилювачі: Скороспілка, Валерій Чкалов, Вінка; допустимий – Рання Марки.

Переваги сорта черешні присадибна це ранній термін дозрівання плодів, красивий зовнішній вигляд, високі смакові якості, рясна і щорічна врожайність.

Сорт черешні присадибна плодоносить на букетний гілочках і однорічному прирості, це потрібно памятати при обрізці черешні.

черенки сорта черешні Присадибна ( Приусадебная ) можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 0 Average: 0]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++