Підпишіться на новини сайту

  Введіть ваш E-mail та натисніть кнопку Підписатись Потім перевірте вашу електронну пошту та натисніть лінк для підтвердження підписки на новини.
Enter your email address: Delivered by FeedBurner
Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натискайте кнопку плей! Дякую, що зайшли, і цікавого перегляду! Підпишіться на наш Канал Ютуб Пасіка та Садівництво. Додавайтесь в друзі в соцмережах. На нашому сайті #черенки плодових можна замовити та купити черенки персиків для щеплення, саджанці годжі, клубніки, земляніки, малини та ін. в каталозі. Щоб знайти більше публікацій по темі що цікава для вас введіть ключий запит в форму пошуку по сайту (справа зверху)

Черешня сорту Ярославна

Черешня сорту Ярославна
Черешня сорту ярославна це український сорт. Виведений в Донецькій філії Інституту садівництва УААН селекціонером Л. І. Тараненко схрещуванням сорту Дрогана жовта з мелітопольськими гібридами.

Черешня сорту Ярославна

Черешня сорту Ярославна

Сорт ярославна раннього терміну цвітіння (через три дні після Валерія Чкалова).

Плоди великі, масою до 8 г, темно-червоні, майже чорні. Смакові якості черешні сорту ярославна добрі. Використовують для вживання в свіжому вигляді і для приготування високоякісних компотів з темно-червоним сиропом.

Сорт ярославна стійкий до розтріскування плодів, відрізняється морозостійкістю і посухостійкістю.

Хороші запилювачі: Дрогана жовта, Валерій Чкалов, Мелітопольська рання, Угольок, Аннушка, Дончанка, Валерія, Донецька красуня.

черешня сорту ярославна цінується за високі морозостійкість, посухостійкість, урожайність, хороші смакові і консервні якості, підвищену стійкість до розтріскування.
черенки сорта черешні Ярославна можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 0 Average: 0]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++