Останні коментарі

Підпишіться на новини сайту

Черешня сорту Ярославна

Черешня сорту Ярославна
Черешня сорту ярославна це український сорт. Виведений в Донецькій філії Інституту садівництва УААН селекціонером Л. І. Тараненко схрещуванням сорту Дрогана жовта з мелітопольськими гібридами.

Черешня сорту Ярославна

Черешня сорту Ярославна

Сорт ярославна раннього терміну цвітіння (через три дні після Валерія Чкалова).

Плоди великі, масою до 8 г, темно-червоні, майже чорні. Смакові якості черешні сорту ярославна добрі. Використовують для вживання в свіжому вигляді і для приготування високоякісних компотів з темно-червоним сиропом.

Сорт ярославна стійкий до розтріскування плодів, відрізняється морозостійкістю і посухостійкістю.

Хороші запилювачі: Дрогана жовта, Валерій Чкалов, Мелітопольська рання, Угольок, Аннушка, Дончанка, Валерія, Донецька красуня.

черешня сорту ярославна цінується за високі морозостійкість, посухостійкість, урожайність, хороші смакові і консервні якості, підвищену стійкість до розтріскування.
черенки сорта черешні Ярославна можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
Підпишіться на наш канал в Ютюб! Наш канал в Ютюб - Пасіка, Садівництво, багато цікавих відео.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Вся інформація опублікована на сайті виключно для ознайомлення з особистою думкою автора в питаннях які стосуються садівництва. Автор не несе відповідальності за використання читачами на практиці опублікованої інформації.
Copyright © 2017 Черенки Плодових дерев та кущів - All Rights Reserved
Powered by WordPress & Atahualpa