Підпишіться на новини сайту

  Введіть ваш E-mail та натисніть кнопку Підписатись Потім перевірте вашу електронну пошту та натисніть лінк для підтвердження підписки на новини.
Enter your email address: Delivered by FeedBurner
Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натискайте кнопку плей! Дякую, що зайшли, і цікавого перегляду! Підпишіться на наш Канал Ютуб Пасіка та Садівництво. Додавайтесь в друзі в соцмережах. На нашому сайті #черенки плодових можна замовити та купити черенки персиків для щеплення, саджанці годжі, клубніки, земляніки, малини та ін. в каталозі. Щоб знайти більше публікацій по темі що цікава для вас введіть ключий запит в форму пошуку по сайту (справа зверху)

Черешня сорту Регіна

Черешня сорту Регіна
черешня регіна цінний німецький сорт пізнього строку дозрівання.

Дерево сорта регіна середньоросле, крона середньої густоти, починає плодоносити на третій рік після посадки.

Черешня сорту Регіна

Черешня сорту Регіна

Сорт черешні регіна стійкий до хвороб, мороз переносить досить добре.

Плодоносить дуже добре, щороку. Термін дозрівання – кінець липня місяця , пізніше інших сортів.

Сорт черешні регіна має гарні плоди, темно-червоні, дуже великі – 8-10 грамів, соковиті, смачні, транспортабельні, дуже довго тримаються на дереві.

М’якоть у черешень тверда, темно-червона.

Крім терміну дозрівання дуже важливими достоїнствами плодів сорту Регіна є крупноплодність, стійкість до розтріскування, довгий період зберігання після збору.
черенки сорта черешні Регіна можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 0 Average: 0]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++