Підпишіться на новини сайту

  Введіть ваш E-mail та натисніть кнопку Підписатись Потім перевірте вашу електронну пошту та натисніть лінк для підтвердження підписки на новини.
Enter your email address: Delivered by FeedBurner
Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натискайте кнопку плей! Дякую, що зайшли, і цікавого перегляду! Підпишіться на наш Канал Ютуб Пасіка та Садівництво. Додавайтесь в друзі в соцмережах. На нашому сайті #черенки плодових можна замовити та купити черенки персиків для щеплення, саджанці годжі, клубніки, земляніки, малини та ін. в каталозі. Щоб знайти більше публікацій по темі що цікава для вас введіть ключий запит в форму пошуку по сайту (справа зверху)

Черешня сорту Пікова Дама (пиковая дама)

Черешня сорту Пікова Дама (пиковая дама)
Дерево черешні сорту пікова дама середньо росле з розлогою кроною середньої густоти.
Сорт черешні пікова дама ранньо середнього терміну дозрівання (6-10 червня).

Черешня сорту Пікова Дама (пиковая дама)

Черешня сорту Пікова Дама (пиковая дама)

Плоди масою 8 г, дуже незвичайної привабливої ​​форми, щирокосерцевидні, з сильно витягнутим носиком.
Забарвлення плодів темно-червоне. Сік темно-червоний. Щільність м’якоті вище середньої.

Плодоніжка довга. Відрив плода від плодоніжки у черешні сорту пікова дама сухий, міцність прикріплення середня.

Основні переваги сорту пікова дама це великі дуже привабливі плоди раннього терміну дозрівання, високих смакових і товарних якостей, столового призначення. Транспортабельність висока. Урожайність біля 75 ц / га.
черенки сорта черешні Пікова Дама (пиковая дама) можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 0 Average: 0]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++