Підпишіться на новини сайту

  Введіть ваш E-mail та натисніть кнопку Підписатись Потім перевірте вашу електронну пошту та натисніть лінк для підтвердження підписки на новини.
Enter your email address: Delivered by FeedBurner
Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натискайте кнопку плей! Дякую, що зайшли, і цікавого перегляду! Підпишіться на наш Канал Ютуб Пасіка та Садівництво. Додавайтесь в друзі в соцмережах. На нашому сайті #черенки плодових можна замовити та купити черенки персиків для щеплення, саджанці годжі, клубніки, земляніки, малини та ін. в каталозі. Щоб знайти більше публікацій по темі що цікава для вас введіть ключий запит в форму пошуку по сайту (справа зверху)

Черешня сорту Майська ( Майка )

Черешня сорту Майська ( Майка )
Майка це один з самих ранніх сортів черешні, вітчизняний сорт черешні раннього терміну дозрівання.

Черешня сорту Майська ( Майка )

Черешня сорту Майська ( Майка )

Урожай дозріває вже в другій половині травня. Ягоди середніх розмірів. Смак хороший як для раннього сорту. Урожайність висока. Дерево рясно плодоносить щорічно.
Дерева черешні сорту Майська сильнорослі. Сорт майка відмінно сумісний з підщепою вишні магалебская. Дерева довговічні. Плоди черешні майської в основному вживаються в свіжому вигляді. Транспортабельність середня. Один з найбільш ранніх сортів черешні. Урожай зазвичай дозріває в 15-25 числах травня.

Сорт черешні Майська ( Майка ) мало уражується хворобами черешні. Придатний для вирощування в більшості регіонів країни. Сорт черешні майка широко популярний і давно відомий. Користується попитом і по нинішній час.

черенки сорта черешні Майська ( Майка можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 0 Average: 0]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++