Останні коментарі

Підпишіться на новини сайту

Черешня сорту Майська ( Майка )

Черешня сорту Майська ( Майка )
Майка це один з самих ранніх сортів черешні, вітчизняний сорт черешні раннього терміну дозрівання.

Черешня сорту Майська ( Майка )

Черешня сорту Майська ( Майка )

Урожай дозріває вже в другій половині травня. Ягоди середніх розмірів. Смак хороший як для раннього сорту. Урожайність висока. Дерево рясно плодоносить щорічно.
Дерева черешні сорту Майська сильнорослі. Сорт майка відмінно сумісний з підщепою вишні магалебская. Дерева довговічні. Плоди черешні майської в основному вживаються в свіжому вигляді. Транспортабельність середня. Один з найбільш ранніх сортів черешні. Урожай зазвичай дозріває в 15-25 числах травня.

Сорт черешні Майська ( Майка ) мало уражується хворобами черешні. Придатний для вирощування в більшості регіонів країни. Сорт черешні майка широко популярний і давно відомий. Користується попитом і по нинішній час.

черенки сорта черешні Майська ( Майка можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
Підпишіться на наш канал в Ютюб! Наш канал в Ютюб - Пасіка, Садівництво, багато цікавих відео.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Вся інформація опублікована на сайті виключно для ознайомлення з особистою думкою автора в питаннях які стосуються садівництва. Автор не несе відповідальності за використання читачами на практиці опублікованої інформації.
Copyright © 2017 Черенки Плодових дерев та кущів - All Rights Reserved
Powered by WordPress & Atahualpa