Підпишіться на новини сайту

  Введіть ваш E-mail та натисніть кнопку Підписатись Потім перевірте вашу електронну пошту та натисніть лінк для підтвердження підписки на новини.
Enter your email address: Delivered by FeedBurner
Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натискайте кнопку плей! Дякую, що зайшли, і цікавого перегляду! Підпишіться на наш Канал Ютуб Пасіка та Садівництво. Додавайтесь в друзі в соцмережах. На нашому сайті #черенки плодових можна замовити та купити черенки персиків для щеплення, саджанці годжі, клубніки, земляніки, малини та ін. в каталозі. Щоб знайти більше публікацій по темі що цікава для вас введіть ключий запит в форму пошуку по сайту (справа зверху)

Черешня сорту Кордія

Черешня сорту Кордія

Черешня кордія це чеський сорт черешні який є досить популярним сортом в садах європи.

Черешня сорту Кордія

Черешня сорту Кордія

Черешню сорту кордія можна назвати однією з найкращих пізніх сортів черешні.

Сорт кордія це черешня універсального призначення. Плоди досягають ваги 8-10 г, під час дощу не розтріскуються, не гниють і добре переносять транспортування на далекі відстані.

Завдяки тому що кордія не розтріскується і стійка до гнилі, можна розтягнути строки збирання плодів без побоювання, що це негативно позначиться на якості врожаю, а це в свою чергу дуже цінна якість, враховуюче ще й те що це один з пізніх сортів черешні.

Шкірочка карміновий-червона, з коричневими точками.
М’якоть у кордії тверда, червона, при повному дозріванні темно-червона, ароматна, смачна.

Черешня кордія має довгу плодоніжку і здатність зав’язувати плоди на пагонах, а не на букетний гілочках що полегшує збір і збільшує його продуктивність.

Крона дерева конусоподібна, дуже струнка.

Врожайність черешні сорту кордія висока і регулярна.

черенки сорта черешні Кордія можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 0 Average: 0]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++