Підпишіться на новини сайту

  Введіть ваш E-mail та натисніть кнопку Підписатись Потім перевірте вашу електронну пошту та натисніть лінк для підтвердження підписки на новини.
Enter your email address: Delivered by FeedBurner
Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натискайте кнопку плей! Дякую, що зайшли, і цікавого перегляду! Підпишіться на наш Канал Ютуб Пасіка та Садівництво. Додавайтесь в друзі в соцмережах. На нашому сайті #черенки плодових можна замовити та купити черенки персиків для щеплення, саджанці годжі, клубніки, земляніки, малини та ін. в каталозі. Щоб знайти більше публікацій по темі що цікава для вас введіть ключий запит в форму пошуку по сайту (справа зверху)

Черешня сорту Витівниця

Черешня сорту Витівниця
Дерево черешні сорту витівниця середньо росле, має широку розлогу крону.

Сорт витівниця відрізняється дуже великими плодами (8,5-9 г при умовах відсутності зрошення ), плоско-округлої форми, плоди черешні дозрівають 15-19 червня.

сорт черешні витівниця (баловница)

сорт черешні витівниця (баловница)

Основне забарвлення плодів сорту витівниця – жовте, покривне червоне, м’якоть жовта, щільна, гармонійного смаку.

Відрив плодоніжки у сорту витівниця сухий, прикріплення плодоніжки до ягоди черешні міцне.

Основні переваги сорту черешні витівниця (баловница) це дуже великі привабливі плоди, відмінний смак, висока транспортабельність плодів, підвищена стійкість до посухи і коккомикозу. Урожайність біля 60 ц / га.

черенки сорта черешні Витівниця можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 0 Average: 0]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++