Підпишіться на новини сайту

  Введіть ваш E-mail та натисніть кнопку Підписатись Потім перевірте вашу електронну пошту та натисніть лінк для підтвердження підписки на новини.
Enter your email address: Delivered by FeedBurner
Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натискайте кнопку плей! Дякую, що зайшли, і цікавого перегляду! Підпишіться на наш Канал Ютуб Пасіка та Садівництво. Додавайтесь в друзі в соцмережах. На нашому сайті #черенки плодових можна замовити та купити черенки персиків для щеплення, саджанці годжі, клубніки, земляніки, малини та ін. в каталозі. Щоб знайти більше публікацій по темі що цікава для вас введіть ключий запит в форму пошуку по сайту (справа зверху)

Черешня сорту Васіліса

Черешня сорту Васіліса
Сорт черешні васіліса виведений в Донецькій філії Інституту садівництва УААН Л. І. Тараненко схрещуванням сортів Донецький угольок і Донецька красуня.

Черешня сорту Васіліса

Черешня сорту Васіліса

Дерева сорту васіліса скороплідні, високоврожайні. Зимостійкість вище, ніж у сорту Валерій Чкалов.

Кращі запилювачі для черешні сорта васіліса це черешня Присадибна Бігарро-Бурлат; Валерій Чкалов, Валерія, Аннушка; Донецький угольок, Дрогана жовта

Черешня сорту васіліса має дуже великі плоди , з щільною м’якоттю, масою 12,5 г, червоні, округлі, гарного смаку. Кісточка середня, добре відстає від м’якоті.

Сорт черешні васіліса цередньостиглий.

Основне призначення – вживання в свіжому вигляді дуже великих красивих ягід черешні, а також приготування компотів, джемів, варення.
черенки сорта черешні Васіліса можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 0 Average: 0]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++