Підпишіться на новини сайту

  Введіть ваш E-mail та натисніть кнопку Підписатись Потім перевірте вашу електронну пошту та натисніть лінк для підтвердження підписки на новини.
Enter your email address: Delivered by FeedBurner
Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натискайте кнопку плей! Дякую, що зайшли, і цікавого перегляду! Підпишіться на наш Канал Ютуб Пасіка та Садівництво. Додавайтесь в друзі в соцмережах. На нашому сайті #черенки плодових можна замовити та купити черенки персиків для щеплення, саджанці годжі, клубніки, земляніки, малини та ін. в каталозі. Щоб знайти більше публікацій по темі що цікава для вас введіть ключий запит в форму пошуку по сайту (справа зверху)

Сорт сливи Герман

Сорт сливи Герман
Герман це над рання слива, плоди відмінного десертного смаку середнього розміру.

Сорт сливи Герман

Сорт сливи Герман

Сорт сливи Герман досить стійкий до морозів, стійкий до хвороб, швидкоплідний, частково самозапильний.
Слива Герман це сорт шведської селекції слив який отримано схрещуванням сортів Car і Руш Герштеттер, сорт сливи стійкий до морозів, стійкий до парші, сила росту середня, форма крони правильна шаровидна. Сорт сливи герман скороплідний, плодоносить на другий рік після посадки.

Сливи сорту Герман дозрівають в зверх ранні терміни 5-10 липня, плоди середнього розміру 30-35 грам широкоовальної форми. Смак відмінний десертний. Забарвлення – бордове, покриті блакитним восковим нальотом, який довго зберігається забезпечуючи товарний вигляд. М’якоть жовта, соковита, щільна.

Дозрівання в дуже ранні терміни, коли інших сортів немає на ринку Збір врожаю доцільно проводити в 2 підходи.

Підходить як для промислового так і для домашнього садівництва. Один з найбільш цінних надранніх сортів слив.

 

черенки сорта сливи Герман можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

 

 

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 0 Average: 0]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++