Підпишіться на новини сайту

  Введіть ваш E-mail та натисніть кнопку Підписатись Потім перевірте вашу електронну пошту та натисніть лінк для підтвердження підписки на новини.
Enter your email address: Delivered by FeedBurner
Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натискайте кнопку плей! Дякую, що зайшли, і цікавого перегляду! Підпишіться на наш Канал Ютуб Пасіка та Садівництво. Додавайтесь в друзі в соцмережах. На нашому сайті #черенки плодових можна замовити та купити черенки персиків для щеплення, саджанці годжі, клубніки, земляніки, малини та ін. в каталозі. Щоб знайти більше публікацій по темі що цікава для вас введіть ключий запит в форму пошуку по сайту (справа зверху)

Слива сорту Джойо

Слива сорту Джойо
Сорт сливи джойо німецької селекції, отриманий в результаті схрещування сортів Стенлей і Ортенауер.

Слива сорту Джойо

Слива сорту Джойо

Перший сорт стійкий до шарки, має високу урожайність.
Зимостійкість і стійкість до захворювань висока.

Сорт джойо самоплідний плоди гарні, темно-фіолетові, з восковим нальотом, великі, масою 45-55г.
М’якоть, щільна, соковита, дуже гарного кислувато-солодкого смаку – 4,5 бала. Кісточка невелика, легко відділяється від м’якоті.

Плоди сливи сорту джойо дозрівають в третій декаді серпня – на початку вересня.
Використовують їх в основному свіжими, також плоди придатні для виготовлення високоякісних компотів.

 

черенки сливи сорта джойо можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

 

 

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 0 Average: 0]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++