Підпишіться на новини сайту

  Введіть ваш E-mail та натисніть кнопку Підписатись Потім перевірте вашу електронну пошту та натисніть лінк для підтвердження підписки на новини.
Enter your email address: Delivered by FeedBurner
Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натискайте кнопку плей! Дякую, що зайшли, і цікавого перегляду! Підпишіться на наш Канал Ютуб Пасіка та Садівництво. Додавайтесь в друзі в соцмережах. На нашому сайті #черенки плодових можна замовити та купити черенки персиків для щеплення, саджанці годжі, клубніки, земляніки, малини та ін. в каталозі. Щоб знайти більше публікацій по темі що цікава для вас введіть ключий запит в форму пошуку по сайту (справа зверху)

Сортові сливи

Сортові сливи

 

Сливи є дуже смачними та жаданими фруктами в наших садах, поспівають вони в середині літа для ранніх сортів і впродовж всього літа продовжують радувати нас смачними плодами.

Сортові сливи

Сортові сливи

Пізні сорти слив дозрівають восени і також доповнюють фруктовий конвеєр в наших садах.

Із слив готують чудові продукти переробки та заготовки на зиму.

Сушені сливи, чорнослив, сливовий сік,
сливи з горіхами, компоти джеми, повидла.

Одним словом слава займає достойне місце в наших садах.

 

А сортові сливи дають кращі врожаї, сортові сливи дають змогу розтягнути плодоношення на все літо і осінь завдяки сортам слив з різними періодами достигання урожаю слив.

 

 

 

Познайомтесь з переліком сортів слив у нашому саду:

 

  1. Сорт сливи Герман
  2. Слива сорту Топ Хіт
  3. Слива сорту Штутгарт
  4. Слива сорту Джойо
  5. Слива сорту Єлена

 

 

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 0 Average: 0]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++