Підпишіться на новини сайту

  Введіть ваш E-mail та натисніть кнопку Підписатись Потім перевірте вашу електронну пошту та натисніть лінк для підтвердження підписки на новини.
Enter your email address: Delivered by FeedBurner
Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натискайте кнопку плей! Дякую, що зайшли, і цікавого перегляду! Підпишіться на наш Канал Ютуб Пасіка та Садівництво. Додавайтесь в друзі в соцмережах. На нашому сайті #черенки плодових можна замовити та купити черенки персиків для щеплення, саджанці годжі, клубніки, земляніки, малини та ін. в каталозі. Щоб знайти більше публікацій по темі що цікава для вас введіть ключий запит в форму пошуку по сайту (справа зверху)

Сортові Абрикоси

Сортові Абрикоси

Абрикос є натуральним аборигеном в наших садах, і також досить вільно росте за межами садів як самосійні дички марелі.

Не просто переоцінити важливість такої плодовою культури як абрикос, адже у нас вони плодоносять дуже щедро і повсюди.
Однак більшість сортів абрикоса мають не дуже високу зимостійкість, а особливо квіткових бруньок.

і вже при -25 взимку більшість квіткових бруньок на абрикосах може вимерзнути, а саме дерево перезимує і в такий рік не буде плодоносити.

Сортові Абрикоси

Сортові Абрикоси

 

Можу порадувати садівників тим що у нас з’явились новітні сорти абрикоса у яких морозостійкісь підвищена і квіткові бруньки витримують до -30 чи -33 морозу і плодоносять після таких морозів. Це в основному група сортів абрикоса канадської станції Харроу.

Також з’явились нові сорти з дуже раннім терміном достигання, і вже в другій – третій декаді червня такі над-ранні абрикоси достигають і мають досить якісні і великі плоди, це такі сорти як ерлі блуш, цунамі, ерлі ред оранж та інші.

Із абрикосів готують чудові продукти переробки та заготовки на зиму.

Сушені абрикоси курага, абрикосовий сік,
абрикоси з горіхами, компоти, джеми, повидла. Додам також що абрикоси можна морозити в морозильній камері а вареня з абрикосі взимку смакує особливо.

Плоди абрикоса мають дуже високий вміст калію і дуже корисні для доброї роботи серця, сушку абрикоса можна взимку їсти як насіння, покласти в карман і час від часу ласувати смачною сушкою абрикоса.

Одним словом Абрикос займає достойне місце в наших садах і мати декілька дерев абрикоса в саду дуже добре, наприклад надранній, середньостиглий сорт і пізній сорт (який може бути з підвищеною зимостійкістю і буде радувати вас абрикосами кожного року (якщо не попаде під пізні весняні заморозки)).

 

Познайомтесь з переліком сортів Абрикосів у нашому саду:

 1. Абрикос сорту Ерлі Блуш (еарли Блаш)
 2. Абрикос Ерлі ред оранж
 3. Абрикос Лескор
 4. Аврора Абрикос
 5. Абрикос Июньский Ранний
 6. Абрикос Іскра Тавріди (Сорт Искра )
 7. Абрикос сорту Красень Києва
 8. Абрикос Сандроп
 9. Абрикос Харогем
 10. Абрикос Харостар
 11. Чорний Абрикос (черний прінц)
 12. Абрикос Кримский Амур (Солодке ядро в кісточці)
 13. Абрикос ЕНЖІЕЙ 19 NJA19 (дуже крупноплідний сорт абрикоса)

 

Черенки даних сортів абрикосів можна замовити для літньої окуліровки чи весняного щеплення при наявності (перегляньте сторінку КАТАЛОГ чи напишіть на сторінці гостьова книга

 

 

 

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 0 Average: 0]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++