Підпишіться на новини сайту

  Введіть ваш E-mail та натисніть кнопку Підписатись Потім перевірте вашу електронну пошту та натисніть лінк для підтвердження підписки на новини.
Enter your email address: Delivered by FeedBurner
Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натискайте кнопку плей! Дякую, що зайшли, і цікавого перегляду! Підпишіться на наш Канал Ютуб Пасіка та Садівництво. Додавайтесь в друзі в соцмережах. На нашому сайті #черенки плодових можна замовити та купити черенки персиків для щеплення, саджанці годжі, клубніки, земляніки, малини та ін. в каталозі. Щоб знайти більше публікацій по темі що цікава для вас введіть ключий запит в форму пошуку по сайту (справа зверху)

Персик Інжирний сорту Світ Кап

Інжирний персик Світ кап виростає до 3-4 метрів при деревовидному формуванні, але краще сформувати його у вигляді куща, чашеподібної форми.

Персик Інжирний сорту Світ Кап

Персик Інжирний сорту Світ Кап

Плоди персика інжирного сорту свит кап дозрівають в третій декаді серпня.

дерево сорту світ кап середньої сили росту, плоди виростають не дуже великого розміру, до 140 грам, але слід мати на увазі що це інжирний сорт персика і цінується на сам перед за вишуканий вигляд плодів.

Плоди мають бордове забарвлення, невелику ворсистість, м’якоть біла, солодка з невеликою кислинкою
урожайність сорту світ кап висока, морозостійкість висока, Стійкість до захворювань висока

переваги сорту
Даний сорт персика відрізняється високою врожайністю і стійкістю до несприятливих факторів.

Сорт інжирного персика свит кап схильний до перевантаження урожаєм і при перевантаженні плоди зменшуються в розмірі.

черенки сорта Інжирного персика Світ Кап можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 0 Average: 0]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++