Підпишіться на новини сайту

персик сорт Неріне

персик сорт Неріне

Неріне персик середньо-раннього терміну дозрівання, самоплідний сорт чутливий до морозу.

персик сорт Неріне

персик сорт Неріне

Персик Неріне це столовий сорт персика промислового садівництва, урожайний, плоди середні мають дуже незвичне оранжево жовте забарвлення, дуже солодкі.

Персик Неріне це сорт походження селекції США, має сприйнятливість до кучерявості листя, потребує теплого місці зростання захищеного від морозних вітрів.

Плоди персика сорту Неріне дозрівають в кінці липня початку серпня, плоди середнього розміру 140-180 грам, при проріджуванні зв’язі плоди можуть досягати більших розмірів до 200-300 грам, оранжево-жовтого забарвлення, поверхня трохи ворсиста на 80% покрита темно-карміновим рум’янцем, м’якоть оранжева з розовими прожилками, соковита , дуже щільна. Плоди дуже солодкі середньо-ароматні, смак в межах 4,5 балів. Кісточка середнього розміру і легко відділяється від м’якоті.

Персик Нерине Столовий сорт для промислового і домашнього садівництва, використовується для переробки консервування. Транспортабельність персика Нерине гарна, практично не пошкоджуються при незначній деформації.
черенки сорта Персика Неріне можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію