Підпишіться на новини сайту

  Введіть ваш E-mail та натисніть кнопку Підписатись Потім перевірте вашу електронну пошту та натисніть лінк для підтвердження підписки на новини.
Enter your email address: Delivered by FeedBurner
Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натискайте кнопку плей! Дякую, що зайшли, і цікавого перегляду! Підпишіться на наш Канал Ютуб Пасіка та Садівництво. Додавайтесь в друзі в соцмережах. На нашому сайті #черенки плодових можна замовити та купити черенки персиків для щеплення, саджанці годжі, клубніки, земляніки, малини та ін. в каталозі. Щоб знайти більше публікацій по темі що цікава для вас введіть ключий запит в форму пошуку по сайту (справа зверху)

Персик сорту Ред Хевен

Персик сорту Ред Хевен

Персик сорту Ред Хевен (Red Heaven) це один з найбільш продуктивних сортів середнього терміну дозрівання (друга декада липня) виведений в США.

Персик сорту Ред Хевен

Персик сорту Ред Хевен

Ред хевен відрізняється високою врожайністю, відмінними великими плодами і головне стійкістю до основних захворювань таких як курчавість листя персика.
Персик Ред хевен це один з основних промислових сортів Європи. Дерево середньо-росле, крона середньо-розлога. Плоди великі, масою 145-175 г, максимальний розмір до 240 гр. округлої форми.

Плоди мають жовте забарвлення з великим розмитим карміновим рум’янцем. М’якоть кремово-жовта, біля кісточки рожева, слабоволокнистая, ніжна, соковита, з приємним ароматом, кісточка відділяється добре.

Транспортабельність персика сорта ред хеавен одна з найкращих. Морозостійкість відмінна, добре пристосований до кліматичних умов більшості регіонів України.

черенки сорта Персика Ред Хевен можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 0 Average: 0]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++