Підпишіться на новини сайту

  Введіть ваш E-mail та натисніть кнопку Підписатись Потім перевірте вашу електронну пошту та натисніть лінк для підтвердження підписки на новини.
Enter your email address: Delivered by FeedBurner
Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натискайте кнопку плей! Дякую, що зайшли, і цікавого перегляду! Підпишіться на наш Канал Ютуб Пасіка та Садівництво. Додавайтесь в друзі в соцмережах. На нашому сайті #черенки плодових можна замовити та купити черенки персиків для щеплення, саджанці годжі, клубніки, земляніки, малини та ін. в каталозі. Щоб знайти більше публікацій по темі що цікава для вас введіть ключий запит в форму пошуку по сайту (справа зверху)

Персик сорту Пушистый ранний / пухнастий ранній

Персик сорту Пушистый ранний / пухнастий ранній

пухнастий ранній

Сорт раннього терміну достигання (II декада липня) селекції Нікітського ботанічного саду.

Персик сорту Пушистый ранний пухнастий ранній

Персик сорту Пушистый ранний пухнастий ранній

Плоди сорту Пушистый ранний / пухнастий ранній вище середнього розміру (130-150 г), округлі, кремовою основного забарвлення з бордовим мармуровидним рум’янцем, що займає до 50-75% поверхні.

Опушення шкірки м’яке, повстяне. М’якоть зеленувато-біла, ніжноволокниста, дуже соковита з помірним ароматом, гармонійного смаку. Кісточка середнього розміру.

Дерево сорту сорту Пушистый ранний / пухнастий ранній середньоросле, з майже кулястою кроною, з регулярною і високою врожайністю по 30-60 кг з дерева. Зимостійкість плодових бруньок висока. Цвітіння середнього періоду. Квітки рожевого типу.

черенки сорта Персика Пушистый ранний / пухнастий ранній можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 0 Average: 0]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++