Підпишіться на новини сайту

  Введіть ваш E-mail та натисніть кнопку Підписатись Потім перевірте вашу електронну пошту та натисніть лінк для підтвердження підписки на новини.
Enter your email address: Delivered by FeedBurner
Доброго Дня! На сайті #Черенки є можливість слухати Релакс Радіо онлайн, справа натискайте кнопку плей! Дякую, що зайшли, і цікавого перегляду! Підпишіться на наш Канал Ютуб Пасіка та Садівництво. Додавайтесь в друзі в соцмережах. На нашому сайті #черенки плодових можна замовити та купити черенки персиків для щеплення, саджанці годжі, клубніки, земляніки, малини та ін. в каталозі. Щоб знайти більше публікацій по темі що цікава для вас введіть ключий запит в форму пошуку по сайту (справа зверху)

Персик сорту Лісостеповий

Персик сорту Лісостеповий селекції Центрального ботанічного саду (м.Київ)

Персик сорту Лісостеповий

Персик сорту Лісостеповий

ранньо-середнього терміну дозрівання. Відрізняється високою стабільною врожайністю, зимостійкістю, відносною стійкістю до борошнистої роси.

Дерева персика Лісостеповий середньої сили росту, але лісостеповий можна формувати і кущем. Вступає в плодоношення на 2-4-й рік.

Плодоносить переважно на торішніх приростах. Плоди середньої величини, масою 80-110 грамів, округло-овальні, злегка здавлені з боків.

Шкірочка щільна, середньоопушена, світло-кремова, з рум’янцем увигляді штрихів. Кісточка відділяється від м’якоті. М’якоть біла, соковита, кисло-солодка, високих смакових якостей.

Дозрівання сорту Лісостеповий в умовах Київщини в другій декаді серпня, використання універсальне. Сорт персика Лісостеповій районований з 1993 року.

Персик Лісостеповий представляє інтерес для вирощування в степових і лісостепових регіонах України. Користується популярністю у садівників-аматорів, які досить успішно вирощують цей сорт і в умовах південного Полісся . Сорт Лісостеповій – донор підвищеної зимостійкості та привабливості плодів.

Серед відгуків моїх знайомих щодо персика лісостеповий звучали і такі як найкращий за смаковими якостями персик 😉 але це звичайно суб’єктивна точка зору.

черенки сорту Персика Лісостеповий можна замовити для щеплення, при наявності, напишіть повідомлення на сторінці контакти чи в гостьовій книзі

 

 

Оцініть даний запис
Будьласка оцініть публікацію
[Total: 0 Average: 0]
Будьте Добрі напишіть Ваш коментар, Поширте Інформацію
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дякуємо за перегляд публікації сайта черенки плодових, якщо вас зацікавить наш каталог з пропозицією саджанців, малини, клубніки, годжі та інших рослин та продуктів з пасіки - будьласка перегляньте наш каталог за цим посиланням. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++